Dan Bălan

7,6
8 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dan Bălan

Jak mogłem słuchać tego kiczowatego zespołu???Aż mi brat zwracał uwagę a ja wtedy niesłuchałem go.Tera żałuje że sie tym podniecałem bo to jeden z gorszych zespołów.Bardzo sie ciesze że sie rozpadł i wiedziałem że to sie stanie

Hitek

Dramat !!! Naprawdę tylko palnąć sobie w łeb !!!
Człowieku, nie masz większych zmartwień, niż przeżywanie tego, że kogoś lubiłeś, a teraz się tego wstydzisz ?!

Hitek

No cóż, bo wtedy sie ze mnie śmiali ale tera zapomnieli że tego słuchałem i jest dobrze.

Hitek

Hmm zła samoocena i wstydzenie się własnego gustu to chyba Twoje cechy. Jeśli ktoś wstydzi się tego co robi czy tego kim jest, albo tego czego słuchał to naprawdę z nim źle. Ja nie wstydzę się, że gdy byłam mała słuchałam Just 5 (zespół nie istnieje, a piosenki są wspomnieniem tamtych lat), czy oglądałam Listę Przebojów disco Polo na Polsacie (wszyscy tego słuchali to ja też :). Nie wstydzę się, że nadal bardzo lubię 'Dragostea din tei' i ich inne piosenki. Dodam do tego, że słucham Nightwish, Guano Apes i Iron Maiden czy Metallice. Naprawdę żali mi Ciebie skoro wstydzisz się własnego gustu...

użytkownik usunięty
Carollline

A ja uwielbiałam Ozon a teraz Arsenia i Crazy loopa solo i trzymam za nich kciuki.Pozdrawiam

Carollline dobrze napisała:)
Ja też mogę śmiało stwierdzić że nadal słucham o-zone, a teraz częściej Crazy Loop:) nie wstydzę się tego bo to jest tylko i wyłącznie moja sprawa:)

magdzik

Żal mi ludzi, którzy uważaja się za lepszych, ponieważ niby słuchają "lepszej" muzyki i oglądają lepsze (BO AMBITNE KINO) I TOTEŻ PRZEZ TO UMIEJĄ SIĘ AMBITNIE WYPOWIADAĆ. Drogi Hitku - bardzo mi przykro, źe w szkole śmiali sie z ciebie. I wstyd mi za ciebie. Oh, ojej - lubiłeś ozone, kiczowaty zespół z rumunii.. i pron boze zostaniesz przez to ukarany. Caroline ma rację - wstydząc się tego pokazujesz, że kiedys miałeś zachwianąosobowość. A tak na serio - ja byłam dopiero w 5 klasie gdy po raz pierwszy usłyszałam dragosteia din tei. Byłam mała i szalona - na tyle by chcieć wystąpić w szkolnej liście przebojów i płakać gdy zespół się rozpadł. Tamten czas mile dziś wspominam. I bardzo lubię piosenki Dana, Radu i Arseniego. Może nieambitne lecz dla mnie super, Dla mnie crazy loop to powienien być hit lata. [Uszanowanie dla Shana Bakera] ;D;D

one_blood

W 2004 roku podbił listy przebojów razem z O-zone

one_blood

Moldawski zespół

Hitek

Skoro tak BARDZO się teraz tego wstydzisz to dlaczego nam o tym w ogóle piszesz??? Przeżywasz to jak mrówka okres.

Hitek

Wstydzić się możesz tylko tych którzy się śmiali bo nie znają się. Nie ma lepszej i gorszej muzyki. Jest lepszy i gorszy gust każdego innego człowieka... Tak jak nie ma 2 takich samych ludzi tak nie ma takich samych gustów

Hitek

ja osobiście lubię Dan Balana i1 piosenkę zespołu o zone a ty gościu tak nie przeżywaj tylko zajmij się sobą !!!

Hitek

To fakt O-Zone to była masakra. Z Crazy Loop było już minimalnie lepiej. Co prawda to też straszny kicz ale przynajmniej można go traktować w kategoriach muzycznego żartu (dwa zabawne klipy). Jako Dan Balan z Chica bomb, tak samo, komercha na sezon. Mimo to twierdzę że Balan potrafi śpiewać, a jego wcześniejsze wygłupy miały mu przynieść jedynie kasę i popularność.

Hitek

A ja kiedyś słuchałem feel grupy operacyjnej , verby i disco polo i teraz nie piszę na profilach tych osób na FW "ale gówno" itp.

czuczulka

Wbrew pozorom Dan Balan tworzy teraz genialne klipy i muzykę. Tzn, co kto lubi, ale porównując Лишь до утра a piosenki z czasów Crazy Loop, to jest wielka zmiana i to na lepsze. Cieszę się też, że śpiewa po rosyjsku. To bardzo melodyjny język. Podziwiam go też za to, że dobrze zna angielski i nie kaleczy go tak strasznie jak mój Dima Bilan , który swoją drogą w porównania do Balana stacza się artystycznie... to już nie czasu Na beregu neba. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones