Dan Castellaneta

Daniel Louis Castellaneta

6,5
510 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dan Castellaneta

D'oh! Why u little!!!!
Hi Kids ehehehehe!

Nie wiem jak on to robi, ale jest rewelacyjny! Zwłaszcza w scenach kiedy rozmwiają Homer z Barneyem, czy Krusty z Homerem, lub Homer z Dziadkiem.

W realu, ma troszke głos podobny do burmistrza Quimby. Niestety nie widziałem z nim żadnego filmu. Muszę się rozejrzeć.

Pozdrawiam!

akira894

Jest on urodzony do dubbingu zawsze gdy oglądam "Simpsons" czy to film czy serial zawsze z uśmieszkiem na ustach nawet gdy Homer powie nic śmiesznego to i tak jego głos odrazu rozbraja. Dostaje 10/10, bo naprawde zasługuje,, lecz ocena jest tylko za role Homera i spółki, a co do innych niestety nie widziałem, a szkoda...

użytkownik usunięty
akira894

Tak, jest stworzony do dubbingów; bez niego "The Simpsons" nie byłoby już tak genialne.

...Na przykład - polski dubbing na tv puls ;D

Idealny Homer, lepiej nie dałoby się tego zdubbingować :> No i na dodatek trochę podobny do Homera ;)

MartyQ

Ja się z tym niestety nie zgadzam MartaQ pierwszy odcinek Simpsonów z dubbingiem był beznadziejny dla mnie, a czekał na niego. Homer i Bart najgorsze głosy mają, a powinni mieć najlepsze, oczywiście dubbing jest dobry i głosów nie da się zrobić takich jak w orginale, ale po pierwszych 5 minutach już mi się nie chciało oglądać.
Po kilku dniach jeszcze raz spróbowałem oglądnąć i nie było, aż tak źle, ale nadal mi coś tu brakowało np słynnego Do'h a ten jest kiepskawy, a jak sobie poradzą z tekstami Barta jak np. Caramba się zobaczy.
Nie oczekiwałem, że będzie lepszy od orginału, bo to niemożliwe:D
Teraz oglądam i jest lepiej niż mi się zdawało, ale i tak wolałbym napisy, ale to bardziej dla dzieci którym by to przeszkadzało lub jeden lektor i orginalny dubbing w tle, ale pewnie i tak dzieci też nie będą zadowolone, fajnie by było jakby jedną wersje zrobiliby z napisami, a jedną z dubbingiem i o to właśnie proszę, ale to cenna strata 30 minut i to w czasu dużej oglądalności. I oczywiście duży ukłon dla dubbingu, może nie idealny, ale dla dzieci dobry i dla ludzi którzy wogólę nie oglądali Simpsonów z orginalnym dubbingiem wystarczający. Szkoda jednak, że jednak mało jest ludzi z świetnym głosami do takich o to kreskówek... a może są tylko trzeba je odkryć:P:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones