Daniel Brühl

Daniel César Martín Brühl González Domingo

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/82121/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":24599,"rate":8.108988170250823,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/82121/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":5,"rate":6.6,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/82121/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":2,"rate":8.5,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/82121/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":1,"rate":6,"desc":"ocena","profession":"pracy producenta"}}]
8,1
24 599 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Brühl
 • Świetny aktor!
  Jestem pod kolosalnym wrażeniem Daniela. „Duma narodu” coraz śmielej sobie poczyna w
  filmowym światku i bardzo dobrze, bo to wyjątkowo utalentowany aktor z sporymi predyspozycjami.
  Rola Laudy – majstersztyk. Złoty Glob raz proszę!

  Bonusowo – drogie panie, czy tylko ja mam wrażenie, że jegomość Brühl ma w sobie HEKTOLITRY
  uroku osobistego? Nie jest przystojny w oczywisty sposób, ale coś w jego spojrzeniu sprawia, że za
  każdym razem mimowolnie skupiam na nim całą swoją uwagę.

 • beksa_fw Masz calkowita racje, nie jest typowym przystojniakiem ale ma cos w sobie. Ostatnio ogladalam z nim wywiady i trzeba mu przyznac, ze ma duzo uroku osobistego.

 • beksa_fw Jest przystojny. Ojoj, po stokroć. Nawet w Dumie Narodu uroczy <3

 • użytkownik usunięty

  beksa_fw Podobny trochę do Evana McGregora

 • no chyba za duzo wypiles

 • beksa_fw Obejrzałam Wyścig i się zakochałam, rzeczywiście rola zagrana doskonale. I nawet nie od razu się zorientowałam, ze przecież znam tego aktora chociażby z Bękartów. Będąc pod wielkim wrażeniem obejrzałam większość jego filmów i mnóstwo wywiadów i z całą pewnością stwierdzam, że uroku mu nie brakuje. Ma w sobie coś przykuwającego uwagę i zdecydowanie jest przystojny.

 • użytkownik usunięty

  mabradabra Pan Daniel Bruhl wspaniale zagrał Laude, każda scena z jego udziałem przyciąga niczym magnes.Dzięki temu filmowi zacząłem interesować się wyścigami formuły 1.Za tę rolę , Daniel powinien dostać też nominacje do oscara.

 • Zdecydowanie, mnie tez rozczarował brak nominacji. Zresztą w ogóle uważam, że sam film i rola Daniela nie zostały docenione. Ja rozumiem, że zeszły rok obfitował w niezłe produkcje, ale mimo wszystko. Poza tym wszystkie możliwe nagrody za rolę drugoplanową zgarnął Jared Leto za "Dallas Buyers Club" (muszę przyznać, ze zasłużenie) i sądzę, ze nominacja Daniela niewiele by zmieniła. Niedosyt jednak pozostał. Wierzę, że pan Bruhl zagra jeszcze niejedną rolę na miarę Laudy.