Daniel Day-Lewis

Daniel Michael Blake Day-Lewis

8,9
28 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Day-Lewis

Dla nie ten aktor powinien znaleźć się w pierwszej 10. Przynajmniej w 15.

KLAssurbanipal

A dla mnie powinni mu zrobić w skali oceny 11 :)

KLAssurbanipal

przynajmniej 1. miejsce.

krupy

w sumie jak taki przeciętniak Depp od lat jest w pierwszej 5 to Daniel spokojnie mógłby zająć miejsce Ala

PanLeszek_2

Jeszcze sporo mu brakuje do klasy właśnie Deppa a już o Pacino nie wspomnę.Kolega z niżej zniszczył obiekty swoim tekstem o przereklamowanym De Niro :) żartowniś,ale co rocznik 94 może wiedzieć o filmach.

kondi143

wybitna wielowymiarowa rola Day Lewisa z Aż poleje się krew powszechnie przez krytyków uznana za jedną z największych w historii kina jest lepsza od wszystkich ról Roberta z ostatnich 20 lat.

kondi143

i żartem jest jak uważasz deppa za lepszego od Daniela . Ja kinem interesuje się od kilkunastu lat widziałem po kilkadziesiąt filmów z De Niro , Pacino i z Deppem i jak zarówno Robert i Al swoimi wielkimi rolami w Taksówkarzu , Wściekłym Byku , Pieskim Popołudniu czy Ojcu Chrzestnym zasłużyli sobie na miejsce w historii kina i status wybitnych tak Depp może co najwyżej zasłużyć sobie na miano aktora o sarnim spojrzeniu dla sentymentalnych nastolatek . Daniel Day Lewis tworzył tytaniczne kreacje w Mojej Lewej Stopie i w Aż poleje się krew , w Gangach i W W imię Ojca . Za każdym razem były to postacie nietuzinkowe ,charyzmatyczne często rozdarte wewnętrznie lub niezwykle skomplikowane psychologicznie i złożone (aż poleje się krew) . Są to role koło których Depp nawet nie stał .

KLAssurbanipal

Ja dla mnie top 5, a może nawet wyżej. Lepszy niż troche przereklamowany jak dla mnie De Niro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones