Daniel Day-Lewis

Daniel Michael Blake Day-Lewis

8,9
28 603 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Day-Lewis

Według mnie Daniel Day-Lewis to geniusz w czystej postaci. Nie jest tak sławny jak Pacino czy de Niro ale myślę, że każdy miłośnik kina powinien zobaczyć przynajmniej jeden film z jego udziałem. Ten facet jest w stanie zagrać każdą rolę- powinien być w pierwszej trójce w rankingu.

Bersi89

Zgadzam sie ,Daniel jest definicją aktorstwa. Zacząłem właśnie oglądać Lincolna i Daniel po raz kolejny udowadnia swój geniusz

Bersi89

Jak najbardziej masz rację.

Bersi89

Milosnik ki a to tak wiecej jak jeden by sie zdalo by zobaczyl.

maciekb80

Ki = kina

Bersi89

Jest on przykładem,że nie liczy się ilość,lecz jakoś :)

Bersi89

Pewnie co niektórym się narażę - Pacino i De Niro to bardzo dobrzy aktorzy, ale między nimi, a Lewisem jest przepaść..

moscu

Prawda.

moscu

Prawda

moscu

Masz rację, przepaść ogromna. Daniel Day-Lewis ma na swoim koncie 3 wybitne role (+ 1 dobrą), a panowie Al Pacino i Robert De Niro po kilka tuzinów.

staryzgred

Szkoda jest wtedy, gdy krowa do studni narobi. Również wtedy, gdy ktoś taki, jak ty, zabierze głos. Kilka tuzinów to możesz co najwyżej jaj kurom podebrać rano z kurnika, jeśli lis cię nie ubiegnie. Ja zaprzestanę chamstwa wypowiedzi, ale ty po okiełznaj butę.

moscu

Człowieku Dr Niro rozmienił się na drobne Al Pacino też, grali ostatnio w samych chłamach żeby trochę kasy przytulić ...vTrzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść, oni niestety nie wiedzą. Day-Lewis nie grał w kilkuset filmach, ale jak grał to praktycznie w każdym filmie na najwyższym poziomie. Dla mnie numer jeden a panowie wyżej wymienieni no cóż... krytykował ich nie będą bo inni mnie zjedzą

Bersi89

Chciales powiedziec kazdy filn z jego udziakem . Tym bardziej ze w filmografi nie na zasr..anej jakimis filmidlami z cyklu " pie..rdoly z za stodoly " tylko samr majonezy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones