Daniel Radcliffe

Daniel Jacob Radcliffe

8,1
55 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Radcliffe

Ż A Ł O S N Y

użytkownik usunięty

On jest żałosny. nie wiem co za baran mógł go wybrać do roli Harrego. Bardzo lubie serię
HP, ale on mi okropnie przeszkadza. jest strasznie sztuczny, i nie umie grać. Myślę że
większość się zgodzi. Aha i dodam jeszcze że jest strasznie brzydki. 1/10.

w pierwszych 3 częściach (jak by jeszcze dzieckiem) to dobrze grał ,im dalej tym bardziej drewno

użytkownik usunięty
kamil665544

ok, tu mogę się jeszcze zgodzić że w pierwszej części był spoko (jak każde dziecko, które dostało jedną z pierwszych ról) ale już nawet w drugiej części grał ŹLE.

użytkownik usunięty
kamil665544

Ogólnie pierwsze 3 części były najlepsze, potem już tylko komercja :(

wizualnie był bardzo dobrze dobrany do roli

użytkownik usunięty
Anda00

tak, ale tylko do 4 części. potem to już się taki pedałowaty zrobił:D

w 4 częściach miał najlepsze włosy, tak jak w książce
od popsuli go tą fryzurą

Aha? "Pedałowaty"? Pozdro dla inteligencji.

użytkownik usunięty
Jijo

Ah nie wiedzialam jak to ujac. Takie slowo mi do glowy przyszlo.

Nie zgadzam się. Obejrzyj część pierwszą, potem ostatnią.
Nie wierzę, że ludzie nie widzą postępu w grze aktorskiej...

Anda00, najlepsze "potterowe" włosy, to miał w części trzeciej, nie czwartej. W czwartej miał zdecydowanie zbyt długie.

snowdog

jak dla mnie w czwartej części miał fajną fryzurę,
później było już gorzej

Anda00

No to widać kwestia gustu i wyobrażenia przy czytaniu książki ;)

snowdog

według mnie w tych czterech pierwszych częściach, ma włosy tak jak w książce
w dalszych filmach już tak nie jest

Dokładnie nie potrafię odebrać Twojej infantylnej wypowiedzi, jest mało precyzyjna.Twoje argumenty odnoszą się ni jak. Nie uzasadniłeś/aś do końca swojego zdania. Dlaczego jego gra jest fatalna? W czym Ci przeszkadza? Skąd takie negatywne uczucia do dość dobrego aktora?
Zanim odpowiedz, pomyśl i posadź się w jego roli. Zwróć uwagę, kiedy zaczął być aktorem i ile już osiągnął, a następnie pomyśl, czy potrafiłbyś/łabyś wcielić się w jego role aktorskie?
Czy rzeczywiście jest taki żałosny mając na koncie ok 40 mln dolarów? Sławny, z pokaźną sumą i na dodatek z ambicjami ...
Raczej mogę powiedzieć o człowieku, że jest żałosny, który obraża i szydzi z innych ludzi.

użytkownik usunięty
anetek

nie wiem czy umiałabym wcielić się w jego role aktorskie bo jeszcze nie próbowałam, ale jeśli się już zostaje aktorem to trzeba się postarać. jeśli się nie starał i nie pokazał naprawdę na co go stać, ok. ale myślę że jego fatalna gra aktorska wynika z braku talentu. dlaczego jego gra jest fatalna? popatrz na ten sztuczny uśmiech i udawane emocje. kompletne drewno. czemu mi przeszkadza? właśnie z tego powodu. dodam jeszcze że irytuje mnie jego wygląd, choć na to raczej nie zwracam uwagi. bardziej na to co wcześniej opisałam. dobra zgadzam się że określenie którego użyłam to było pierwsze jakie mi przyszło do głowy i nie powinnam używać takiego słowa. może beztalencie, czy kompletny drewniak. bardziej by pasowało. A gdybym go miała ocenić to wyciągnęłabym najwyżej do 3/10. na pewno nie 10/10. jedynym gorszym aktorem w serii Harry Potter była Bonnie Wright.

Sama gram w teatrze i wiem jak trudno się gra. Dla mnie gra on bardzo dobrze, a jeśli Tobie się nie podoba, to ok, ale nie obrażaj innych, jak nie wiesz jaka ciężką pracą jest granie. Spróbuj zagrać choć trochę wtedy oceniaj, jak się nie znasz to nie uznaję Twojej i tak bezpodstawnej opinii.

Najlepsze były 4pierwsze a może 3.Sama nie wiem:)

patka99

Najbardziej lubię 1i2

Ja jestem fanką Harrego Pottera od 2001 roku czyli ponad 10 lat , pierwszy raz oglądnęłam film ,juz w przedszkolu potem w pierwszej klasie podstawówki przeczytałam pierwszą część . I dla mnie Daniel jest idealny do tej części , zawsze Harry dla mnie wyglądał tak jak zagrała Daniel . Jedynie boli mnie jego oczy ;/Czemu są niebieskie nie mogli mu założyć soczewek , w komputerze zrobić oczy ? Nie wyobrażam sobie innego aktora w tej roli . Dla mnie najlepsza jest część 4 ;)

aleś wymyślił(a)

nie jest zły . Ja go sobie tak wyobrażam . Ale fakt był troszkę drewniany ale kilka scen .

Idealnie pasował do roli Harrego Pottera w pierwszych 2 czesciach ,Potem juz niestety dorósł i klapa.Ogolnie to jest to aktor sredni.Bez rewelacji

bourbonKid

Ty jesteś nikim

Wcale nie jest aż taki żałosny! Co wy chcecie, chłopak pokazał co umiał i nieźle mu wyszło! Idealny Harry Potter!

Flame_princess

Dokładnie.Dobrze gadasz

Flame_princess

Dla mnie to też idealny Harry. :D

Flame_princess

w Kobiece w czerni według mnie zagrał całkiem fajnie

Anda00

zgadzam sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones