Danny DeVito

Daniel Michael DeVito Jr.

8,0
20 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny DeVito

Danny ostatnio wystapil w polskiej reklamie
http://www.youtube.com/watch?v=EsQvfIzX8tI

killer_145

tak widziałam .. reklama jest świetna .. dzięki niemu :)

killer_145

To prawda jest fajna, a gra takiego DeVito w reklamie na tle naszych seriali wygląda jak niebo a ziemia, teraz wiem czemu nie ogladam Polskich produkcji.

Max

Charyzma, talent, osobowość - tego brakuje prawie wszystkim polskim gwiazdom. Przyjechał do Polski na parę godzin mały wielki aktor i przez te kilka sekund daje więcej niż polskie prostytutki męskie i żeńskie zwane aktorami przez 1000 odcinków serialu.

killer_145

Z obu reklam chyba lepsza jest ta, w której pukają do jego garderoby. Kaszana! Normalnie leżę i kwiczę ze śmiechu jak widzę tą reklamę. Choć ta trzecia jak podnoszą do 1.666 mln też jest dobra.

Egon_Olsen

to juz jest trzecie ta z 1666?, myslalem ze sa dwie, widzialem ta z 1333 co mowil kaszana chygba i bardzo mi sie podobala, bank wbk to jednak ma klase :), ale ta z 1666 to jest robiona jak by na jedno kopyto, nie zbyt mi sie podoba.

killer_145

Świetna ta reklama :) DeVito dodał jej smaczku :)

użytkownik usunięty
killer_145

Reklama usunieta z jutubka. Czyli twórcy tej reklamy są jednak skończonymi debilami:/ Reklama to nie jest utwór muzyczny czy film a więc docelowy produkt na którego rozowszechnianiu sie zarabia lecz jedynie informacja o określonym produkcie. Im wiecej osób przyswoi daną informacje tym bardziej dany produkt jest rozpoznawalny i cieszy się większym powodzeniem wsród konsumentów. Dlatego też firmy płaca grube miliony za reklamy umieszczane w tv, na ulicach, internecie czy prasie. Ktoś im zrobił darmową promocje zamieszczając tą reklame na bezpłatnym youtube a ci debile zamiast się z tego cieszyć strzelili sobie w stope.

Debile pod warunkiem ze to pan DeVito nie zazadal sciagniecia reklamy z youtube.

3pe

Raczej Danny DeVito tego nie zaządał tylko bank ale po jaką cholerę chyba chcą żeby ludzie wchodzili na ich strone oglądać te filmiki.

Tutaj są te nowe:
www.wirtualnemedia.pl/article/2706691_Danny_DeVito_reklamuje_kumulacje_w_loterii _BZ_WBK_nowe_wideo.htm

JaRoM

You tube ma zasięg ogólnoświatowy a bank zapłacił tylko DeVito za reklamę na terenie naszego kraju - czytaj za wykorzystanie wizerunku na terenie Polski. Bo gdyby to miałabyć reklama na cały świat to jego gaża wyniosłaby 10 000 000. YT mogłoby to odpowiednio ustawić - że można ją oglądać tylko w Polsce ale woli skasować.

Jordan66

Ja tam nie wiem, jak nisko musi upaść tak dobry aktor aby grać w reklamie banku? Coś chyba kiepsko z rolami i kasą u pana DeVito :/

killer_145

Dobrze zagrał w tej reklamie, ale ja wole poprzednią z J. Cleese.