Daren Kagasoff

Daren Maxwell Kagasoff

6,4
481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daren Kagasoff

Ten facet ma przepiękny uśmiech, zakochać się można. :P

a co do umiejętności aktorskich - kiepsko, ale nie najgorzej.

morskooka

Ba, ja to w tym uśmiechu już się zakochałam ;)
A co do zdolności faktycznie nie najlepiej, ale może się wyrobi. A póki co wyglądem (patrz uśmiech) nadrabia.

gorzata09

dobry jest!

gorzata09

zgadzam się:) grac to on zupełnie nie potrafi, bo jest zbyt sztywny;) ale przez jego wygląd nie zwraca się na to uwagi:D

nusia_fw

Gra tylko w jednym serialu, w którym wszyscy tylko gadają i nic nie robią, chyba nikt tam nie popisuje się szczególnym aktorstwem, ale też nie bardzo ma ku temu okazje. Żeby ocenić umiejętności, warto by go zobaczyć w czymś innym. Może się wyrobić, bo jest młody i to jego pierwsza rola, z tego, co widzę na filmwebie, więc o ile nie ostatnia, to może jeszcze się przekonamy, na co go stać.
I tak, jest całkiem atrakcyjny. ;-)

Morgana_filmweb

Nie jest znowu taki młody ma 25 lat (i nie mówi tego jakaś smarkula tylko jego rówieśnica). Jeśli się nie wyrobił do tej pory to się już prawdopodobnie nie wyrobi. tylko kto by się przejmował jak on gra skoro genialnie wygląda. Są gorsi aktorzy od niego, z gorszym wyglądem a się utrzymują.
I jeszcze - na początku mi się nie podobał, ale może rozwój postaci, albo to że jednak niegrzeczni chłopcy są pociągający, sprawiło że podbił mnie;)

sybilla_filmweb

Johnny Depp w tym wieku miał więcej ról na koncie, a chyba nikt mi nie wmówi, że powalał w filmie "Wakacje w kurorcie" i "Koszmar z ulicy Wiązów", a jednak się wyrobił, zaczął przyjmować lepsze role i lepiej grać. 25 lat i występ w jednym serialu dla nastolatek: zarówno jako człowiek, jak i aktor, raczej dopiero zaczyna swoją podróż. Na razie wiele poza jego wyglądem nie ma do oceniania, bo nie miał okazji więcej zaprezentować, ani zdobyć obycia na planie. Sybillo, Ty również jesteś młoda, większość osób w tym wieku niedawno skończyło, albo kończy studia, zdobywa pierwsze doświadczenia zawodowe, jest na dole drabiny kariery i dopiero pnie się w górę kształtując jeszcze przy tym charakter i dojrzałość.

Morgana_filmweb

mnie bardzo interesuje dlaczego on ma taką wysoką średnią, skoro można go zobaczyć tylko w "Tajemnicy Amy". podobno ma się oceniać tutaj grę aktorską, a nie wygląd.

hopeless_place

Przecież wiadomo, że nie jest oceniana gra, tylko ogólnie czy się kogoś lubi, czy nie, często za sam wygląd. Bierz pod uwagę wiek większości użytkowników tego forum.

Morgana_filmweb

no cóż, ja jestem w wieku tej większości (mam 14 lat), ale ja bym mu dała maksymalnie 5, bo nie ma go za co oceniać. jeden serial, a ma taką sama średnią jak Eddie Murphy. ;/ oczywiście ma wspaniały, wręcz powalający uśmiech, ale taki uśmiech to mogę przypadkiem zobaczyć w reklamie, czy nawet na zakupach. xdd

hopeless_place

Bardzo cieszy mnie, że tak na to patrzysz i zgadzam się z Tobą, niestety dla wielu osób w Twoim wieku uśmiech wystarczy do oceny. ;) Prawie każdy serialowy przystojniak ma na filmwebie oceny konkurencyjne dla najwybitniejszych aktorów, trochę smutne, ale nie ma co się tym przejmować, ani patrzeć na te oceny.

Morgana_filmweb

możliwe, że jakaś część tych serialowych przystojniaków ma talent aktorski, ale reszta zagrała w kilku marnych produkcjach i od razu dostają 10. to mnie najbardziej wkurza. ktoś kiedyś napisał na profilu z Johnnym Deppem, że daje mu 3, bo brak mu urody. to doprowadziło mnie do szaleństwa, miałam ochotę wyrzucić monitor przez okno. może nie dla każdego może być bóstwem, ale talentu ma aż ponadto! nie wszyscy potrafią grać tak urozmaicone postaci jak Johnny.

hopeless_place

Masz absolutną, stuprocentową rację, ale co poradzić? Możemy tylko oceniać pod kątem gry aktorskiej i ignorować poczynania tych, którzy nie widzą nic poza urodą i dla których wygląd aktora jest ważniejszy od jego umiejętności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones