Darren Lynn Bousman

[{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/328323/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":426,"rate":6.255868544600939,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":true,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/328323/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":70,"rate":6.771428571428571,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}}]
6,3
426 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Darren Lynn Bousman
  • użytkownik usunięty

jego 2 część 'piły' bardzo mi się podobała, ale po obejrzeniu 3 zdecydowałem mu dać dychę - 3 jest genialna, tak brutalna że aż dobra. :>
    kto ma inne zdanie trudno. ja wyraziłem swoje

• ja mam inne zdanie.I czesc była najbardziej kosmiczna, wymiotła wszystko poniewaz jeszcze nie powstał do tego czasu taki film ze smiercionosnymi zagadkami, w innych juz mozna było sie domyslec co bedzie ale wszystkie czesci są niezłe. ogółem daje 7.

• leon848 SPOILER
    mi się bardziej podoba od uśmiercania to wszystko ułożone w logiczną całość, że Jigsaw przewidział nawet jak to będzie to dokładnie wyglądać nawet po jego śmierci, z punktu widzenia widza można pomyśleć że był bardzo inteligentny a z punktu widzenia krytyka można powiedzieć, że została naginana fabuła