Dave Grohl

David Eric Grohl

8,4
588 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dave Grohl

Nie rozumiem czemu on odszedl z tego zespolu ??????????????

PanTroll

Fajny nick =D

PanTroll

Może dlatego że Kombajn się zabił ??????????????????????

PanTroll

nie kto a co. no taki kombajn co zboże kosi

cryingslave

dziwny jakis jestes.... kombajn sie zabil........ chyba Ci chodzilo o tego muzyka Cobaina, to sie popisales ksieciuniu . :P

PanTroll

łotever

cryingslave

*whatever -.-

cryingslave

ynteligencyją to ty płaczliwy niewolniczku nie grzeszysz....

straightlines

Nnie gadam z Tobą tylko z Panem Trollem, nie wiesz o co chodzi to się nie wtrącaj.

cryingslave

To masz pecha bo to forum PUBLICZNE. Wiesz co to znaczy publiczne? Nie chcesz, żeby Ci się wtrącano to rozmawiaj prywatnie.

PanTroll

Bo był gównianyyyyy!!! HAHA!

PanTroll

Nick adekwatny do komentarza

PanTroll

Jak nie masz niczego ciekawego i mądrego do powiedzenia to się nie odzywaj. A jak już musisz to najpierw coś przeczytaj na jego temat a potem dopiero komentuj. I tak jak Kurt Cobain bardzo mądrze powiedział, że wstydzi się być człowiekiem ja się podłączam pod te słowa. Nierozumiem jak można pisać, aż takie głupoty. Porażka panie troll :(

Fooever

Ja tylko mówie jak jest. Taka prawda !!!!

PanTroll

Ale ty nie wiesz jak jest. Piszesz same głupoty i kłamstwa. Przeraża mnie twoja głupota i niewiedza.

Fooever

Ej nie obrazaj dobre ? To ze sie z kims nie zgadzasz i w dodatku brakuje ci argumentow to nie znaczy że musisz odrazu wyzywać. Troche kultury na tym portalu obowiązuje królu złoty !!

PanTroll

Jak nie jesteś gotowy na krytykę to po co wogóle zaczynasz dyskusje. A i tak po za tym to Dave nie odszedł z zespołu :)

Fooever

Jak nie jak tak.....

PanTroll

Nirvana się rozpadła po śmierci Kurta i nikt z tego zespołu nie odchodził tylko to była wspólna decyzja pozostałych członków zespołu, żeby zakończyć działalność i, że nikt nie zastąpi Kurta.

Fooever

Widać że zdania są podzielone po mojemu to Grohl opusccil zespol i taka prawda ....

PanTroll

Dyskusja najwyraźniej z tobą nie ma sensu. Szkoda tylko, że nie chcesz zmienić zdania. Ale to może nie jest cool w twoim środowisku i chcesz być „ fajna”.

Fooever

jak juz coś to ''fajny'' ..... Myslisz ze dlaczego Grohl opuścił zespół bo w Fu Fighters wiecej kasy zarabia po mojemu to nie elgeancko sie zachował na kase poleciał taka prawda !

PanTroll

Jak już coś to Foo Fighters ... Bardzo mi ciebie żal, że jesteś, aż tak nie mądrym czlowiekiem, który nie ma w sobie za grosz empatii. I jeszcze raz powtórze poczytaj najpierw o nim i dopiero potem się wypowiadaj.

Fooever

Nie masz prawa wchodzic na moja empatie chociasz widze ze brak argumentów Ciebie zmusza do takiej chamówki.......

PanTroll

To ty obrażasz te osoby, które uważają Dave'a za swojego idola i swoją inspiracje. A takich ludzi jest więcej niż takich jak ty(całe szczęście)... a i ty chyba chamówki nie widziałeś:)

Fooever

Jak czlowiek kotóry odszedł sobie od tak z zespołu moźe być inspiracjom ja się pytam!!!!!!!

PanTroll

Widzisz może i to bardzo. A do ciebie to nic niedociera ON NIE ODSZEDŁ Z NIRVANY!!!!!!!!

Fooever

Po mojemu poddał się komercji niestety....

Fooever

Olej tego idiotę...popatrz zrobił Cię w h%ja...nie widzisz jego nicku? Zrobił Cię na amen...

PanTroll

Jak niby on poleciła na kasę, jak przecież nie mógł przewidzieć tego że FF stanie się tak popularne, dobrze i zespół mógł nawet nie wydać płyty. Grohl nie zaczął grać już w znanej i dobrze sprzedającej się kapeli tylko założył kompletnie nową czyli podjął ryzyko że może się nie udać. To właśnie próbowanie tworzenia nadal Nirvany bez Kurta byłoby pójściem na łatwiznę i odcinaniem kuponów z już zespołu który osiągną sukces.
Poza tym Nirvana był to zespół który popularność zawdzięczał kurtowi i gdyby on żył to mógłby on wywalać wszystkich z kapeli i zastępować innymi muzykami i nadal byłby popularny. Grohl mimo iż grał w Nirvanie to wcale nie był jakoś wielce popularny bo wiele osób widziało Nirvanę jak Cobeina.

kecaj1603

Nad twoją tezą można by było polemizować a poza tym Cobaina a nie Cobeina jak juz coś

PanTroll

A ty już PanieTroll nie poprawiaj, bo sam nie jesteś lepszy.

Fooever

Teraz wychodzi kto sie naprawde zna, a ten pan z calym szacunkiem nie wie nawet jak pisze sie nazwisko słuynnego lidera Nirvany która dalejby istniała gdyby nie pan Grohl ...... Taka prawda !!!!!

PanTroll

Jak coś to z zespołu jak jeszcze żył Kurt chciał odejść Krist Novoselic a nie Dave Grohl

Fooever

I sam widzisz ze obydwoje chieli sie wypiać na biednego Kurta ....

PanTroll

Jak byś nie wiedział to Dave i Kurt byli najlepszymi przyjaciółmi.

Fooever

Dobrze powiedziałeś ''byli''.....

PanTroll

Jak coś to powiedziałaś i byli bo Kurt nie żyje.

Fooever

po mojemu to byli bo Dave nie ma zamiaru wrócić do zespołu -.- ....

PanTroll

Nirvana już nie istnieje ZROZUM TO WRESZCIE!!!!!!!!

Fooever

ile razy mam Ci tłumaczyć że nirvany nie ma właśnie przez to ze Dave postanowił odejść do
Foo Fighters

PanTroll

Ty mi nic nie musisz tłumaczyć bo ty nic nie wiesz. Pewnie słuchasz guns n roses

Fooever

Na temat Gunsów nawet nic Tobie nie mówie poniewaz masz podstawowe braki wiedzy na temat historii zespolu z Seatlle i z calym szacunkiem nie chce ci zaprzatac glowy czym innym.....

PanTroll

Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile wiem na temat Nirvany i Foo Fighters. To ty jesteś takim oszołomem, który raz gdzieś coś przeczyta i od razu w to uwierzy. A ja tobie nie muszę nic udowadniać bo znam swoje wartości. To są moi idole i wzorce więc łaskawie mnie i ich nie obrażaj chociaż i tak już to dawno zrobiłeś.

Fooever

To właśnie Ty przed chwilą mnie obraziłaś wyzywając od oszołomów przywołuje Ciebie do porządku bo Filmweb to kulturalny serwis dla ludzi którzy mają swoje zdanie.. Pozdrawiam.

PanTroll

Ale mądre zdanie, potwierdzone dobrymi argumentami. Pozdrawiam :)

Fooever

Wyczuwam sarkazm w twoim zdaniu ale to i tak nie zmienia tego że mam racje.
Pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego :)

PanTroll

Chyba tylko ty tak uważasz. Czytałam Twoje wypowiedzi na innych stronach na Filmwebie i prawie każda o muzyce lub muzyku potwierdza, że nie wiesz o niej praktycznie nic.

Fooever

Widać nasze zdania są podzielone dobrze ze są jeszcze ludzie którzy ne udaja ze sie znaja i kłócą sę z innymi.....

PanTroll

Widze że piszesz o sobie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones