David Spade

David Wayne Spade

7,2
4 730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Spade

jednak creepy gość w rzeczywistości - oglądając wywiady z nim, czy różne wydarzenia można zobaczyć, że jego osobowość niewiele się różni od postaci, które gra. Bądź co bądź nie bez powodu zbliża się on do 50 bez żadnego poważnego związku czy żony na koncie ;)

vampire_knight

Moim zdaniem po prostu daje ludziom to, czego chcą. Widziałam sporo wywiadów z nim i ludzie oczekują, że będzie zabawny, oczekują, że będzie taki sam jak postaci, z których go znają. Wśród jego wywiadów jest sporo takich na poziomie, poważniejszych itp. Zresztą, sam mówi o tym, że przypięto mu taką etykietkę, co w ogóle mu nie przeszkadza, bo każdy komik ma jakąś "specjalizację", jest z czegoś znany, to pozwala mu dostawać robotę, pozwala mu być rozpoznawalnym. https://www.youtube.com/watch?v=1mItoXiyJFM ten wywiad jest naprawdę fajny, jeśli chce się zobaczyć taką normalniejszą stronę Spade'a. Wiem, wiem, odpisuję na post sprzed ponad dwóch lat, ale wydaje mi się, że warto go trochę pobronić jednak :P

vampire_knight

Niestety, straciłam do niego sympatię. Jak przeczytałam że ma dziecko z 22 lata młodsza kobieta. Nie dość że mógłby być jej ojcem, to spotykał się z nią i uprawiał sex jak ona właśnie miała 22 lata a on 44. Słabe to. Rozumiem że są różne 22 latki ale on powinien być trochę rozsadniejszy. Pewnie cały czas umawia się z 20 tkami mimo u pływających lat.

azlotko

No tak, bo on jeden sypia z dwudziestolatkami. Przy Micku Jagger'ze jest prawie święty ;).

kayla77

owszem ale Mick Jagger umawia sie rowniez z kobietami w swoim wieku , a tak przy okazji to myslisz ze w wieku 70 lat zostal ojcem? czy ktos inny strzelal? :D

azlotko

Naprawdę tracisz do aktora sympatię przez to z kim się związuje? Niech sobie każdy będzie z kim chce...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones