David ZuckerI

7,2
899 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby David Zucker

bo chyba nieźle jarał aby stworzyć ten charakterystyczny klimat :D zajeb... komedie!!! ale nie wiem, oj nie wiem co on dalej robi... ciężko to widze...

para_vosotros

W każdym bądz razie strasznie go cenie za trylogię Nagiej Broni, komedie wypas !!!

para_vosotros

naga bron i czy leci z nami pilot swietnie wyrezyserowal, ale jak widze straszny film to zal dupe sciska, powinien juz sobie odpuścić

astral55

Wydaje mi się, że winę, za nieco słabszą jakość jego najnowszych komedii ponosi brak kompletnej ekipy - czyli Z-A-Z. O ile Jim Abrahams (A) pisze jeszcze scenariusze dla Zuckera (Z). To brak Jerry'ego Zuckera (drugie Z), zxdecydowanie obniża poziom.

Pozdrawiam!

akira894

To niech zaangażuje Pata Profta , albo adama sandlera.Bo adam sandler według mnie to ostatni aktor który występuje w dobrych filmach i pisze do nich scenariusze.Mi wystarczyło tylko bill madison i nie zadzieraj z fryzjerem.To genialny aktor.A niech jeszcze zaangażuje chrisa rocka roba schneidera oraz paul"ego shore. I będzie ZPSRSS

mazda6261

Nom, jego komedie są dobre. Niektóre nawet bardzo dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones