Debby Ryan

Deborah Ann Ryan

7,2
3 748 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Debby Ryan

kto by się spodziewał że wystąpiła aż w 6 filmach i w 3 serialach(dla mnie nie ma to jak statek wizards on deck with hannah montana i hannah montana to TA SAMA ROLA) Daję jej max. 2 lata w disneyu a potem po karierze.W statku wyglądała całkiem nieźle ale w jessie strasznie się roztyła czy ktoś oprócz mnie zauważył że jako jessie przeważnie ma zakryte nogi i ręce, luźne bluzki , a jej kreacje zwykle są ciemnej barwy- chowa się tłuszczyk!!

olalalala

Może nabiera kobiecych kształtów, czy coś. A nawet jeśli to każdemu zdarza się czasem przytyć. Co do kariery- muszę się zgodzić. Według mnie taka Miley ma szansę, bo ograniczyła się do Hannah Montana, czy Demi Lovato jako piosenkarka. Ale za bardzo wsiąknął w Debby ten Disney.

mammoth03

ale nie osiągnie tyle co miley nie jest wstanie posiąść takiej popularności ,no way

olalalala

To właśnie napisałam:)
Utknęła w serialach na dziecięcym kanale i nie wybije się z tego. Ale myślę, że nie zależy jej na jakiejś wielkiej karierze. Kasę z Disneya ma już jako nastolatka, pojawia się na tych wszystkich imprezach więc w towarzystwie jeszcze pobędzie. Gdyby zależało jej na Hollywood to nie bawiłaby się w NMTJS czy to nowe coś.

mammoth03

A moim zdaniem właśnie Miley ma nikłą szansę żeby dla innych przestać być tylko Hanną Montaną, tak jak Daniel Radcliffe Harrym Potterem. Gdy się gra jedną rolę przez kilka lub kilkanaście lat, to później ludzie zaczynają się przyzwyczajać do takiego a nie innego wizerunku. Przykład: Do tej pory sprzedawane są bluzeczki, plecaczki, piórniczki itp. z wizerunkiem Miley jako Hanny Montany. Natomiast Debby przynajmniej zmienia swój wygląd z każdą nową rolą. Widać że dziewczyna się zmienia a co najważniejsze, nie tkwi tylko i wyłącznie w Disney'u ale przyjmuje też inne propozycje z poza wytwórni. Moim zdaniem ma szansę się wybić ze stacji Disney'a jeśli tylko poprzestanie na Jessie... A co do Miley, to dla wielu ludzi już na zawsze pozostanie Hanną Montaną.

Lola140392

No Miley I Demi się ostro wybiły. Debby nie konieczne ale też zaczyna ;] ( Insatiable)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones