Debra Winger

Mary Debra Winger

7,9
2 653 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Debra Winger

''To geniusz''

użytkownik usunięty

Jak powiedział o niej Nicholson. I to prawda. Żal tylko tych wszystkich ról które odrzuciła. To w większości były świetne filmy.

rzeczywiście odrzuciła ich naprawdę dużo, praktycznie wszystkie z nich są świetnymi filmami. Nie mam pojęcia czemu była aż tak wymagająca przy wyborze?? Większość z tych odrzuconych przez nią ról dostawała Jodie Foster lub Geena Davis i wyszły na tym bardzo dobrze.

zona_alkoholika

Przeglądając ciekawostki na tym portalu można zauważyć co do tych odrzuconych ról ciekawe zbieżności między nią a Darryl Hannah. Obie były brane pod uwagę do roli Sary Connor w "Terminatorze". Obie dostały propozycję głównej roli w "Pretty woman". Obie były typowane do głównej roli w "Błękitnej lagunie". Ponad to Debra Winger dostała też propozycję roli w filmie "Plusk" - rolę tę otrzymała ostatecznie... Darryl Hannah. Wygląda to tak, jakby te dwie aktorki wciąż chodziły swoim śladem, ale spotkały się na planie filmu chyba tylko raz ("Orły Temidy").

al_jarid

Jack powiedział najszczerszą prawdę. Debra Winger jest wybitną aktorką, dziś niestety całkowicie zapomnianą. Reżyserzy wielkiego formatu nie pamiętają o niej.

"Nie mam pojęcia czemu była aż tak wymagająca przy wyborze??"

A ja wiem. Bo ona nazywa się Debra Winger i szanuje wykonywany zawód. Większość odrzuconych przez nią ról, to nie były role w arcydziełach i dobrze zrobiła, że je odrzuciła. Natomiast wielka szkoda, że zrezygnowała z roli Clarice w "Milczeniu owiec". Ale z drugiej strony, Winger swoją rolą w "Pod osłoną nieba" kasuje Foster na amen.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sigerson

no dzięki k...za spoiler, co za ludzie

użytkownik usunięty

Nicholson zna sie na rzeczy, genialna boginii i w dodatku odrzuca udział w nieciekawych aczkolwiek dobrze sprzedających sie filmach na rzecz w większości DOBRYCH, niesamowita...

Dziwne że nie odrzuciła roli Pauli Pokrifki w filmie "Oficer i dżentelmen".

użytkownik usunięty

Piękne słowa.

Gdzie tak powiedział? Może o sobie mówił. Dobrze usłyszałes?,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones