Debra Winger

Mary Debra Winger

7,9
2 647 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Debra Winger

trochę w "Czułych słówkach" przypominała mi Zooey Deschanel...

joka_2

Niemozliwe:-) Zooey Deschanel w roku premiery "Czulych slowek" miala 3latka...Troche zastanawiajace jak blisko 30letnia kobieta mogla przypominac 3letnia dziewczynke.

Debra Wingler, jesli dobrze licze,na planie "Czulych Slowek" miala 28lat. Miejmy szacunek dla historii i dla tych ktorzy byli tu przed nami i mowmy ze Ci mlodsi przypominaja starszych :-)

Czyli Zooey Deschanel obecnie przypomina Ci Debre z pierwszej polowy lat 80'. Sorry za takie czepianie...ale czesto czytam podobne rewelacje o podobienstwach i troszke to irytujace.
Pozdrawiam :-)

RealKalps

Możliwe! Oczywiście skoro jesteś taka mądra domyśliłaś się, że mogłam wcześniej znać Zooey Deschanel a dopiero po obejrzeniu Czułych słówek poznałam aktorkę, która przypomniała mi tamtą.
Wszystko co napisałałam było celowe. Poprawiać się nie będę...

Po protu to głupie poprawiać kogoś. Takie wyszukiwanie zajęcia na siłę, moim zdaniem.

joka_2

Oczywiście, że to głupie. Nie ma żadnego znaczenia w jakiej kolejności wymieniamy kto przypomina kogoś.
A Debra rzeczywiście za młodu była piękna - szkoda, że czas się nie obszedł z nią łaskawiej.

użytkownik usunięty
joka_2

Zgadzam się co do jej głosu. Mogłabym jej słuchać i słuchać :)

Do momentu aż się zacznie śmiać. Dźwięki jakie z niej wychodzą w porównaniu z subtelną urodą to niezły kontrast :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones