Debra Winger

Mary Debra Winger

7,9
2 658 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Debra Winger

Jak to możliwe, że nikt do tej pory nic nie wystukał na jej temat? Przecież to świetna aktorka!! Wielka szkoda, ze od kilku lat prawie nie pojawia sie na ekranie....

Don_Mateo

Zgadzam się, że Debra jest wspaniałą aktorką. Nie dba jednak o to, żeby podobać sie prasie, a co gorsza, reżyserom. Słynie z ostrego języka i z bezkompromisowości. Jedna z moich ulubionych. Czułe słówka, Cienista dolina - majstersztyki sztuki. Niedawno przypomniane przez Polsat Orły Temidy także bardzo interesujące. Pozdrawiam:)

Don_Mateo

Moja ulubiona aktorka odkąd pamiętam, znalazłam notatki na jej temat w moim zeszycie z piątej klasy podstawówki :) Oczywiście byłam za mała by zrozumieć jej najlepsze role. "Czułe słówka", "Cienista dolina" czy "Pod osłoną nieba" były dla mnie oczywiście zbyt trudne. Cieszę się, że sobie nie odpuściłam. Dziś często wracam do jej filmów, a "Cienista dolina" przyczyniła się do tego, że C.S. Lewis stał się dla mnie wzorem jeżeli chodzi o moralność i wiarę.

użytkownik usunięty
Don_Mateo

Zgadzam się z wami, fajna kobitka, dobra aktorka. Dodam tylko, że podoba mi się jej głos, niski, z lekką chrypką, bardzo sexowny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones