Demi Moore

Demetria Gene Guynes

7,7
14 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Demi Moore

Chciałbym się dowiedzieć czy jestem jedynie odosobnionym przypadkiem, ale nie podoba mi się uroda tej Pani....

użytkownik usunięty
buczo85

Mnie też się nie podoba, ale tak to już jest. Niektórzy uznają ją za piękną, inni nie mogą tego zrozumieć. Jak to mówią, "Beauty is in the eye of beholder":)

buczo85

mnie też jej uroda nie powala

buczo85

Mnie się bardzo podoba, ale rozumiem, że ktoś może lubić inny typu urody.

buczo85

Mnie się podoba...ła tak 20 lat temu, teraz to już stara dupa przecież :)

Reksio_gwalciciel

Trzeba mieć trochę więcej lat na garbie i pamiętać aktorkę jak też była młoda.
A Demi to była piękna babka.
I chu...inka mnie obchodzi , że niska.
Sorry - no offence - zwyczajnie zwróciłem uwagę.

nightgale

Ale jaka tam niska? 165 to całkiem normalny wzrost i do tego ma ładne proporcje. Lepiej miec 165 niz jak jakas zmutowana Brigitte Nielsen 185cm wyglądająca jak jakiś Taj ;)

Reksio_gwalciciel

No patrz a dałbym sobie łeb obciąć , że jest sporo niższa.
165 to oczywiście całkiem prawidłowy wzrost dla kobiety.

użytkownik usunięty
buczo85

Mnie też nie podoba się, a nawet nieprzyjemnie ogląda mi się z nią filmy. Jest taka męska, coś na wzór baby ze wsi.

buczo85

Uważam, że to dobra aktorka, ale bardzo mnie irytuje w każdym filmie w jakim gra. Wydaje się wredną i stanowczą matroną. Jest bardzo przemądrzała i egoistyczna (Ludzie honoru, Niedościgli Jonesowie). Co do urody, to wydaje mi się, że ma zbyt kanciastą twarz i/lub zbyt dużą szczękę. Niby jest ładna, ale mnie denerwuje.

MarcoK

Toście ją dobili ale zgodze ładna to zbyt ona nie jest.Może dawniiej była nieco ładniejsza bo modne były i atrakcyjne kobiety z krótkimi włosami ale jak ją widziałem np w "Uwierz w ducha" to tez mnie nie powalała.

użytkownik usunięty
buczo85

masz super gust ,jest paskudna jak deszczowa noc listopadowa i niczym nie odbiega od męskiej urody

użytkownik usunięty
buczo85

Wiesz. Powiem ci szczerze ze dla mnie tez jest jakas taka aseksualna I zupelnie niepociagajaca. Ostatnio w factory we wroclawiu widzialem o wiele ladniejsze kobiety.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
funkadelic

idac tokiem twojego rozumowania jestem homo gdyz nie podoba mi sie demi moore? blyskotliwe. wiec ashton Kutcher tez jest homo gdyz ja rzucil. :D

ale Kutcher ja bzykal ile cjhcial, a ty nie :)

użytkownik usunięty
funkadelic

Cóż ja bzykalem zone I bzykam ile chce a Kutcher NIE!

ale twoja zona nie jest taka ladna wiec nie ma sie czym chwalic :)

użytkownik usunięty
funkadelic

moja zona jak rano wstanie jest ladniejsza bez makijazu itp niz Demi. a jak sie wypindruje to demi sie chowa.
mniam.

Mialem twoja żonę i naprawdę nie jest tak rewelacyjnie jak to opisujesz :)

użytkownik usunięty
funkadelic

Marzyciel. : D

to ją lepiej zapytaj o calą prawde :p

funkadelic

Akurat powie ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
funkadelic

ogolnie jestes smieszny :)

użytkownik usunięty
buczo85

Mnie tez sie nie podoba. Ale widze ze inni (czytaj komentarze nizej) albo maja ze soba problem albo byli molestowani w dziecinstwie lub jedyna kobieta ktora widzieli byla wlasnie MOORE w AVI albo JPEg.

Każdego magnetyzuje coś innego. I tu nie ma znaczenia, ile kobiet w życiu się widziało.

Przecież ta cała rozmowa jest bez sensu. Wiadomo, że każdy ma inny gust i każdemu podoba się ktoś inny...

użytkownik usunięty
dayen

Moze i nie ma, ale przyjelo sie, ze sa pewne kanony piekna.
Np o wiele ladniejsza jest np kobieta w rozpuszczonych dlugich wlosach, niz jakas chlopczyca scieta na pazia.
Jednak wiem wiem. Jednemu sie podoba szczupla kobieta osa, a drugi ma hopla na punkcie kobiet 150+ na wadze.
I tak dalej.

użytkownik usunięty
buczo85

wyzej/nizej ;]

buczo85

Ma typ urody osobliwy, charakterystyczny, oryginalny; nie jest klasycznie piękna, dzięki czemu nie przezroczysta, tylko zapadająca w pamięć. Piękno jest pojęciem skrajnie względnym, zwłaszcza dla kogoś o tak dziwnym guście, jak ja.

użytkownik usunięty
SylviaBlack

Mnie sie jakos moore nigdy nie podobala. Nawet w The Closure - jak paradowala w mini.

buczo85

i mnie również, ba, w szoku jestem że ta śliczna dziewczyna z "Uwierz w ducha", którą tak bardzo zobaczyć chciałam w długich włosach to ta paskudna aktorka, której nie mogę spokojnie oglądać przez 5 minut bez irytacji :D

buczo85

Uroda bardzo ' pospolita'- bardzo, bardzo. Ale podobno wlasnie ci najpiekniejsi na pozor niczym sie nie odrozniaja. Maja pospolite rysy, niczym nie wyrozniajace sie. Mysle ze u niej duzo robi figura. Wg mnie ma cos w sobie.

buczo85

Mam tak samo ale w Uwierz w ducha fajnie zagrała.

buczo85

tez uwazam ze jest brzydka, z zezem i odstajacymi uszami, wrednej i msciwej baby wyraz twarzy z pretensjonalnym fochem. W kazdym filmie taka sama. zgadzam sie z przedmowcami ze irytuje mnie jej gra w filmach. Moze buty czyscic Charlize Theron :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones