Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger

brzydka jak noc, a do tego totalnie bez talentu, w Troji była tragicnza.

tuntyip

piękna posągowa uroda bardzo dobra do roli Heleny Trojańskiej

tuntyip

tak sądzisz ? cóż, widocnie propagujesz ten typ urody, ja takiego nie lubię.

tuntyip

a z ciekawosci ,skoro ona jest brzydka ,to ktora aktorka jest twoim zdaniem ladna? ........bo sie zobaczyc odpowiedz :))

mihas

nooo....Angelina Jolie, Jessica Alba, Catherine Zeta-Jones, Liv Tyler, Nicole Kidman... Wszystkie one wyprzedzają Kruger o lata świetlne pod względem urody.

tuntyip

tylko nie kłóćcie się o to czy Alba jest ładniejsza od Tyler ;) Moim zdaniem Kruger jest ładniejsza od nich obu. Ale każdy ma inne upodobania.

martinn571

o lata świetlne litości... W troji przyznaje że wyglądała nie ładnie, natomiast w filmie apartament albo Skarb Narodów wygladała fantastycznie. Dla mnia 9.5/10

sechu2

ona we wszystkich filmach wyglądała zajebiście :D

Mnih

fuj jaka ona jest brzydka!!!!!!!!!!!!!! ładne laski to macie u mnie na roksi16

roksi16

ahahaha Angelina Jolie ładniejsza,ten wychudzony creazy frog no wybacz co do reszty moge się zgodzic,choc sa znacznie ładniejsze i bardziej pociagające aktorki.

tuntyip

a mi w Troi się właśnie bardzo podobała :) o to chodzi,że Diane z minimalną ilością makijażu jest nieprzeciętnie atrakcyjną kobietą.Jolie,Alba,Tyler-wielkie wary ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones