Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 322 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger

Bardzo ladna i utalentowana aktorka. Naprawde dobrze wygladala w pierwszej czesci "Skarbu Narodow" (szkoda ze kiedy ona i Cage zmieniali ubrania widzielismy tylko jej bose stopy - chociaz i tak nie moge narzekac...). No i oczywiscie rownie dobrze w najnowszym arcydziele Tarantino - w "Bekartach Wojny". Ogolnie jest utalentowana, bardzo ladna i odnosze odczucie, ze jest bardzo sympatyczna osoba.

Youjusz

Ona w tej scenie miała skarpety! bose stopy były widać gdy chciała uciec od Cage'a pozbywając się butów.

vittorias

Dokładnie, kiedy byli chyba w jakimś parku czy gdzieś :)
BTW, nie ma to jak odpisywać komuś po 3 latach xD
Pozdro !

Rafal7fcb

Boso też często była w Bridge...

Youjusz

Mówi się, że Niemki są brzydkie, a tu taka piękna Diane :)

Pearl158

No, właśnie :)

Pearl158

Wszędzie są ładne i brzydkie, ale niestety w niektórych krajach jest jakiś przewaga, co nie znaczy przecież, że każda Niemka na 100% musi być brzydactwem :)

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Ty w ogóle, zauważyłam, lubisz się wypowiadać na temat urody aktorek. Zupełnie jak... jak ja! ;D

Hahah ;D ja to wgl lubię się wypowiadać przy osobach kina.... chociaż teraz mi chyba przejdzie po tych zmianach które fw wprowadził...;/

użytkownik usunięty
Robaczek_12

"chociaż teraz mi chyba przejdzie po tych zmianach które fw wprowadził...;/" - bez komentarza.

Hm?

użytkownik usunięty
Robaczek_12

No że już wolę nawet tych zmian nie komentować... Ludzie na głównym forum już to zrobili. :D

Najgorsze są fora - wgl nieczytelne...

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Właśnie na jednym z takich nieczytelnych forów piszemy... ;) No nic. Niech już będzie bez spamowania. :)
Pozdrawiam Cię, Robaczku, i życzę wszystkiego dobrego. : )

Nom właśnie.
Dziękuję i nawzajem :) również pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones