Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger
Cho-Hi-Gang

Chyba większość ludzi myśli podobnie do mnie, czyli nie ceni jej zbytnio za aktorstwo - wszyscy rozwodzą się na jej urodą, przepiękną nota bene.

goslawa25

A moim zdaniem jest naprawdę bardzo dobrą aktorką. Udowodniła to już nie raz. Być może właśnie fakt, że jest aż tak piękna jest trochę jej przekleństwem, niemniej naprawdę są ludzie, którzy potrafią skupić się nie tylko na jej urodzie. :)

Cho-Hi-Gang

Ja też Ją uważam za miodzio kobietę, jest słodka jak cukierek, piękna jak bogini.

Cho-Hi-Gang

jest totalnie irytujaca

guga_buzka

Kto ?

guga_buzka

Ja jestem nią totalnie zauroczona, jej subtelną urodą, ale i grą aktorską (w "Bękartach wojny" radziła sobie całkiem nieźle). Dla mnie naprawdę idealny przykład kobiecego, naturalnego piękna. Jak Diane może być dla kogoś irytująca? :(

bunnylune

najlepiej dac 10 bo jest piekna a pozniej narzekac na forum pattisona albo zaca efrona

guga_buzka

No piszę przecież że cenię również jej grę aktorską. Weź jakiś neo persen bo wykorkujesz.

bunnylune

Taaa i ze niby jest lepsza aktorka niz Nicole Kidman wg ciebie?

guga_buzka

Ludzi filmu oceniam raczej z przymrużeniem oka, skupiam się na filmach fabularnych, więc nie sugeruj się moją oceną. Nicole pewnie jest lepsza, choć osobiście nie uważam jej za jakąś niesamowitą aktorkę. Dla mnie guru jest Jodie Foster.

bunnylune

Neopersen jest słaby lepszy jest forte >>>
http://www.doz.pl/leki/p7950-NeoPersen_Forte

tomucho77

hmm polecilabym ci cos.. ale glupoty nie da sie wyleczyc

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheWitcher_666

Nie będę się zniżał do twojego chamskiego i wulgarnego poziomu !

Skoro nie potrafisz konstruktywnie i kulturalnie rozmawiać to jestem po raz kolejny zmuszony zgłosić ciebie i twoje chamskie, agresywne posty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheWitcher_666

Smutno mi teraz :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones