Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 322 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger

Super zagrała w Wicker Park!!! Jak dla mnie super babka - bez wyrazistych makijaży, naturalność. Ps. Ma małe usta ale nie wstrzykiwała silikonu jak Angelina Jolie.

użytkownik usunięty
Ari_2

Małe jest piękne :D A tak poza tym, niecierpię Angeliny. Może i jest dobrą aktorką, ale nie w moim mniemaniu...I nikt nie wmówi mi, że jest niezastąpiona. Diane jest naprawdę ładna i to beż żadnych "ulepszaczy" jak Jolie.

Wydaje mi się, że Diane jest ładniejsza od Jolie, chociaż tą też lubie i uważam ją za atrakcyjną. Diane ma w sobie coś..takiego..fajnego:)

Mikimoto_

naturalność. śliczne turkusowe oczy... i w ogóle... ciężko określić... (: pewnie, że jest ładniejsza od Jolie, która też nie jest brzydka! (:

Joli nie ma żadnych "ulepszaczy" jej usta są naturalne... odziedziczyła je po matce a ta po babce...

Ari_2

ari-Angelina nie wstrzykiwała sobie botoksu (przynajmniej na razie;)) dowodem są jej zdjęcia z dzieciństwa na których tez ma tak duże usta jak teraz.

pati_3

nom Jolie ma naturalne usta ale ja wole Diane:P

użytkownik usunięty
Hermioneczka

Usta Jolie są naturalne, bez silikonu, co i tak nie zmienia faktu, że wolę Diane.

jak ja kocham takich ludzi, którzy ją doceniają. i zauważcie, że wszyscy Polacy znają Angelinę, a Diane - bardzo mało...

Hermioneczka

Ja też wolę Diane od Angeliny Jolie. W sumie zastanawiam się, co się ludziom podoba w pani Jolie? Według mnie nie można jej ładną nazwać :P

Ameriel

Nie no nie jest brzydka;] ja osobiście lubię je obie, ale wolę Diane;]

Evelyn_8

ja wogóle nie znam Diane i widze ją pierwszy raz na oczy...niczym niedorównuje Angelinie Jolie. Angelina jest ideałem kobiecości w dodatku świetna aktorka, a co do Diane to nie potrafie nic powiedzięć na jej temat.

MechanicznaPomarancza

tak,jest ideałem kobiecości.zwłaszcza wychudzona jak patyk i ze sztucznymi cyckami,bo to widać drodzy państwo!mi się w diane wszystko podoba :) oczywiście Angie jest piękną kobietą ale wolę Diane.i właściwie dla mnie Jolie wcale nie jest dobrą aktorką,tylko przecietną.no ale Oscary już nie raz udowodniły,że wcale nie są tak wspaniałymi nagrodami jak wszyscy myślą.

japieprze

Angelina nie ma sztucznego biustu, sa filmy w ktorych widac jej biust i jest naturalny, tak samo jak usta i nie ma co do tego watpliwosci. A Oscar jej sie zdecydowanie nalezal, zagrala fenomenalnie Lise, jedna z najlepszych rol kobiecych ever.

Ari_2

Diane jest niesamowita i ma niesamowitą urodę. Poza tym jest niezwykle utalentowaną aktorką, a co najważniejsze - nie jest skandalistką, jak większość współczesnych gwiazd.

PourElle_DianeKruger

Zgadzam się z większością poprzedniczek... Diane ma klase i "to coś". Jolie jest pustym, wychudzonym pudłem. Nie cierpię tej kobiety...

Maaarcia27

Jolie maiła sztuczny biust w Tomb Raidner'ze (ne wiem jak to si pisze) .. Jej "cycki" strasznie odstawały, a przy szybkich ruchach w ogóle się nie poruszały .. Czyli musiały być czymś "utwardzone" w tym wypadku silikonem ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones