Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger

Oj dziwna dziwna....bo od kiedy modelki zostaja aktorkami i robia dobrze to co robią??? Może cos mnie ominęło ale ja nie widze żadnej ...Moze i sa ładne ale co z tego??? Ona i Bloom w najwiekszym stopniu przyczynili sie do zniszczenia Troi ...jak sie grac nie umie to niech sie za gre nie bierze .... Skab Narodów ??? Apartament?? Może wezcie mi sprzed nosa ta dziewcyzne...:/

depa_billaba

Nie przepadam za Krugerową.Do "Troi" mogli wybrać inną aktorkę,ale jesli chodzi o branie modelek do filmów,to nie do końca się zgodzę.Dobrym przykładem byłaby tu Milla Jovovich,która w kilku obrazach pokazała,że ma do zaoferowania coś więcej,niż niezwykła urodę.Wystarczy przypomnieć sobie "Piąty element" czy "Joanne D'Arc".Podobnie Natasha Henstidge świetnie zagrała w "Gatunku",a był to jej debiut.Jakby tak poszukać ,to jeszcze wiele znalazłoby się dobrych aktorek,których kariera zaczęła się od modelingu,choć oczywiście zdarzają się też amatorki,które nie radzą sobie na ekranie.Pozdrawiam

Martin_Eden


Np. Charlize Theron. :))) Przypominam, że ma Oscara. :)))

KROPKA

Uma Thurman też była modelką :) Najgorzej jest, jak PIOSENKARKI biorą się za aktorstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones