Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger

Mieszkam w RFN 25 lat i moge cos o tym powiedziec. Polki, to blond farbowane kurczaki ze solarium z przykrotka kiecka i wystajacym brzuszkiem z zakrotkiej bluzki.
Katrin Thormann, Heidi Klum, Claudia Schiffer i wiele, wiele innych. Czyste ,,rasowe" Niemki. Jedynie troche prawdy jest w tym, ze czym blizej do Polski tym moze troche mniej ladne sa.

Zyga1

bo ja wiem słyszałem że w chinach jest najwiecej pięknych kobiet byłeś tam

atreju123

3 razy. Budowalismy tam szybka kolej. Co do kobiet hmmmmm? To juz egzotyka. Jak kto woli.

Zyga1

Heidi Klum: http://images.totalbeauty.com/uploads/editorial/eblog/mainHeidi.jpg
Claudia Sch: http://www.virginmedia.com/images/Claudia-Schiffer-models-without-makeup-278x368 .jpg
Katrin Thormann: http://2.bp.blogspot.com/-qsA5cxpyUgs/TidtX6tTnXI/AAAAAAAADSk/8Cqz-tES6zA/s1600/ Katrin_Thormann_pola_paris5.JPG

co prawda o gustach się nie dyskutuje, ale o ich braku i owszem. No chyba, że miałeś na myśli te trzy gwiazdy w wersji "upgrade by Photoshop" to co innego, ale wówczas nie porównywałbym do "nie upgrade'owanych" bo to z lekka nie fair.

andolinis

Najlepiej wkleić najgorsze zdjęcia.. Oj gratuluję..

użytkownik usunięty
ElectricalStorm

yyyy... najgorsze, bo naturalne??
tobie też gratuluję

Te są akurat najgorsze! Parę głupich fotek zrobionych z zaskoczenia to żaden dowód, że te kobiety są brzydkie.. A jeżeli chodzi o piękne, niewytapetowane Polki.. Może tak z rańca zróbić im sesyjkę.. Jesteśmy tylko ludźmi! Nie zawsze musimy wyglądać jak z okładki.. ;P
Oczywiście uważam, że naturalność przede wszystkim! Ale nie dajmy się zwariować! Kosmetyki są dla ludzi, oczywiście jeżeli używa się ich w granicach rozsądku....

użytkownik usunięty
ElectricalStorm

Oczywiście. Chodzi mi głównie o to, że jest mnóstwo pięknych Polek, które, nie potrzebują tony tapety i solarium. A delikatny makijaż, zawsze upiększy kobietę, choć ja się nie maluję, szkoda mi cery.

Oczywiście jest wiele pięknych Polek.. Kurde tylko właśnie jest ten jeden chory problem XXI wieku.. Kobiety nakładają na siebie tyle tapety, że kurde żal cztery litery ściska.. Mimo, że są ładne to robią z siebie takie lale niczym z Ekipy z New Jersey.. Nie no porażka.. ^^

użytkownik usunięty
ElectricalStorm

Ja nie rozumiem w ogóle młodych dziewcząt. Skoro mają piękne, jędrne ciało (chodzi mi głównie o twarz) to po co nakładają tyle fluidu, pudru, różu, cieni itp?? Rozumiem babka koło 40tki, chce się trochę poprawić, albo jak wychodzisz na jakąś imprezę, to nałożysz troszkę makijażu. Ale na codzień?? Nie wyobrażam sobie....Np dla mnei makijaż nie jest potrzebny, no chyba, że taki delikatny w niewielkich ilościach ;-)

I zgadzam się z tobą stuprocentowo.. W sumie nie wiem jak można tak dzień w dzień nakładać tyle tapety.. (Nawet w domu do sprzątania, żeby się malować.. No porażka).. No ale taka Claudia Schiffer.. Babeczka jest po czterdziestce.. Ogólnie rzecz biorąc to trzyma się rewelacyjnie! A i przecież naturalne jest to, że się starzejemy.. Nie będzie miała przecież wiecznie gładkiej twarzy jak u dwudziestolatki.. No i bardzo dobrze, że nie próbuje się na siłe odmładzać.. No zdążyliśmy zobaczyć nieco niekorzystne zdjęcie.. Ale w sumie wystrarczy trochę podkładu i wyglądałaby świetnie..

Ale myślę, że takie nakładanie tapety to nie dla młodziutkich dziewczyn.. Rozumiem z rozwagą.. Ale nie kilogramami.. ;D

użytkownik usunięty
ElectricalStorm

No dokładnie. A co do gwiazd nigdy nie można być pewnym, mają stylistów, masażystów, drogie kosmetyki (nie takie z rossmana), odpowiednią pilęgnację, więc prawdą jest to, że gwiazdy koło 40tki wygladają lepiej niż przeciętne kobiety, które chociażby ciężko pracują, gdzie twarz również szybciej się starzeje. No i do gwiazd dochodzi jeszcze fotoshop i wiele operacji, o których z oburzeniem zaprzeczają...

No a Katrin wyglada akurat pięknie! No i bez makijażu ;P

użytkownik usunięty
andolinis

Hahhaha :-) Naturalne zdjęcia, więc tak to właśnie wygląda:-) A w Polsce jest mnóstwo pięknych, niewytapetowanych kobiet :-)

użytkownik usunięty
atreju123

Jeśli podobają ci się dziewczyny z twarzami buldoga to wybierz się do chin. Oni tam się chyba krzyżują z psami co mają płaskie pyszczki...

Zyga1

kiepska prowokacja

igielka192

Albo prowokacja, albo kolega jest gejem i woli męskie kobiety :>

Zyga1

http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Diane+Kruger+Maria+Theresia+Heidkrueger+Golde n+U-w1reftNmml.jpg

ta po lewej to jej matka,
też jest piękna?
a może to nie jest Niemka :D ??
Ten Twój wywód jest tak bzdurny, że aż nie chce mi się go komentować.
W obu krajach są ładne kobiety, ale jakby tak się w statystykę pobawić [wiadomo że hipotetycznie, bo nikt takiej statystyki nie prowadził] to średnia ładnych kobiet w Polsce bije te w Niemczech na łeb.

dillinger79

srednia, to ty sobie w twojej inteligencji poszukaj.

Zyga1

ja ja Helga

użytkownik usunięty
dillinger79

Dobre. A na tym zdjęciu ładnie wygląda tylko ten facet po prawej :-)

Zyga1

no Polki to paskudy a najbrzydsza ta co cie urodziła

Zyga1

ale wiesz, że babka Kruger była polką ? A urodę dziedziczy się po dziadkach. Ale co tam takiemu inteligentnemu człowiekowi będę oczywistości mówił.
Więc lepiej nie płódź z nią dzieci bo będą paskudne.

markin

Tak, tak babcia Polka Kruger , a dziadek Freddy Kruger. Z tym, ze urode ma po Polskiej babci Krugel. Wiesz, co nie pier..... juz.
Ja przeciez nie mam nic do Polek. Tylko trzeba juz skonczyc z tym mitem, ze Polski sa najpiekniejsze na swiecie. Po flaszce, to mi sie tez kazda bedzie podobac. Wszedzie sa kobiety ladne i brzydkie. Jedynie zeby Polski sie tak mocno nie puszczaly w calej Europie, bo robia wstyd tym porzadnym. Ostatnio pracowalem na delegacji w London Underground przez kilka miesiecy. Jak czytalem, w niektorych gazetach co Polactwo tam wyprawia, to wstyd sie do kogos po Polsku odezwac. A brakuje mi tego, bo mienelo cwierc wieku, jak siedze na zachodzie. Czy wiecie, ze w Angli z obcokrajowcow Polski rodza najwiecej dzieci ? To by bylo jeszcze OK, ale z obcokrajowcow Polki dokonuja rowniez najwiecej aborcji. Pozostawie to juz bez dalszego komentarza.
Mnie to wisi i powiewa, co wy na moj temat tu bedziecie pisac, ja po prostu patrze na to wszystko z perspektywy tak dlugiego pobytu na zachodzie i wierzcie mi, ze inaczej to wszystko widze.

Zyga1

jak ci wisi to po co zakładasz temat szkopie ?

markin

Wiekszosc Polakow nie potrafi rzeczowo dyskutowac, jezeli koncza sie im argumenty, zaczynaja sie obelgi. Polacy to sa hipokryci, oburzaja sie, jezeli ktos cos napisze prawde niewygodne Polakom. Ty jestes tego przykladem.

Zyga1

cieszę mnie, że ty to mówisz

Zyga1

Nie mogę się z tobą nie zgodznić, że idea dziedziczenia urody po bacbi Polce jest idiotyczna. Tak jak szuania rodowodu Polskiego w piątym pokoleniu wstecz. Głupota.
Ciekawi mnie jesdnak skąd czerpiesz te statystyki. Za dużo z tym miałam do czynienia, żeby samo podanie jednej liczby robiło na mnie wrażenie (to jak z tym, że 90% chorych na raka płuc paliło, wniosek: palisz to na 90% masz raka, oczywista bzdura). Jeżeli swoje informacje czerbiesz z brukowców, czy gazet, to radziłabym zmienić źródło wiedzy. Bez co najmniej 4 liczb nic nie można powiedzieć, o tym, że Polki rodzą wyjątkowo dużo dzieci na tle innych nacji.
Polki są tak samo rozwiązłe jak większość Europejek, cóż skutek czasów.

markin

Hahahaha. Rozj....łes system tym Freedy Krugerem

Zyga1

Polki, Niemki, Czeszki, Słowaczki, Chorwatki - identyczny typ urody, tak podobny, że ciężki do odróżnienia. Większość kobiet to przeciętne okazy. Co innego Ukrainki, Białorusinki lub Rosjanki. Jezu one są po prostu aniołami, pracowałem na Ukrainie w firmie budowlanej i z jedenastu Ukrainek pracujących w zarządzie osiem z nich było po prostu boginiami. Taka średnia nie zdarza się w żadnym innym kraju. Zresztą Ukrainki nie na darmo mają opinię najpiękniejszych kobiet i ja jako aktywny obserwator potwierdzam to z całą stanowczością:):):) Co więcej ukraińskie kobiety darzą Polaków jakąś szczególną sympatią co oczywiście perfidnie wykorzystywałem hehehe. A Polki to zarozumiałe przeciętniary, które mają jakieś bezpodstawne przeczucie, że to one są namber łan

kislav79

Tak poważnie to, to nie jest tylko powiedzenie, że Polki są najpiękniejszymi kobietami na świecie. Codziennie jadąc autobusem, widzę conajmniej 10 pięknych dziewczyn, moim zdaniem to jest jakiś fenomen, gdzie się nie obejrzę tam same laski - i mówię to z perspektywy kobiety! mam porównanie właściwie tylko z Anglią, gdzie podczas długiego pobytu widziałam same paszczury, ale nie pie*dolcie, że Polki nie są piękne ...

RyczPie

To pojedź na Ukrainę i spędź tam przynajmniej dwa tygodnie. Polska to dopiero taki wstęp do raju hehe a anglii nie ma co porównywać do krajów słowiańskich bo anglosasi z natury są nieatrakcyjni fizycznie (zarówno kobiety jak i mężczyźni)

kislav79

Spędziłam na Ukrainie tydzień, nie widziałam ani jednej ładnej kobiety, ale nie twierdzę, że ich tam nie ma ;) chodzi mi tylko o to, żeby nie gadać, że Polki nie są piękne

kislav79

Nie widzę sensu dyskusji, bo wy mówicie jakby wasz gust był obiektywny. Możecie wierzyć lub nie, ale Brytyjki i Brytyjczycy są najbardziej w moim typie. Ale w każdym kraju znajdą się kobiety, które mi się podobają. Hinduski bywają piękne, Arabki, niektóre z rasy żółtej, Murzynki, Polki też jak najbardziej.

kislav79

Polki, Niemki, Czeszki, Słowaczki, Chorwatki - Jeśli sądzisz, że to identyczne typy urody to wyczuwam formę upośledzenia wzrokowego, co w konsekwencji czyni Twoją opinię o Ukrainkach mało wiarygodną :)

Barrow_wight

Nie musisz mi wierzyć i zamiast opierać się na cudzych opiniach pojedź sam/sama i się przekonaj, oceń, porównaj

kislav79

Faworyzować Polek tutaj nie zamierzam. Jedynie skomentowałem zdanie o typach.
Nie ciągnie mnie do słowiańskiej urody, a taką ma większość Ukrainek.

Zyga1

Haha! Dobre, od kiedy szwabki są ładne!? :D Jesteś albo gejem albo nie widziałeś nigdy żadnej dziewczyny z poza Niemiec. Najładniejsze na świecie są wszystkie słowiańskie dziewczyny (Polki, Rosjanki, Ukrainki itp) i raczej za szybko żaden naród im tego nie odbierze ;)

Gaeth_I

Szwabki, Szwaby, (Schwaben ) to tylko jeden z obszarow terytorialnych Niemiec. To obszar na południu Niemiec. Ludzie pracują przeważnie w fabrykach produkujących wysokowartościowe maszyny, które eksportują na cały świat i także do Polski. Pozatym znajdują sią na ich obszarze fabryki Mercedesa i Porsche. mają własny dialekt i zwyczaje. To na tyle, co do Szwabow cwoku. Ja ( jak juz pisalem ) minelo cwierc wieku, jak mieszkam w RFN i wiem, co mowie i pisze. Zjezdzilem ( w zwiazku z praca ) prawie cala europe i wiele innych krajow na calym swiecie. Zareczam cie, ze Polski ratuja sie tylko sylikonem i solarium, ci im na dobre nie wychodzi. Dzioby maja jak kaczor donald i gemby jakby ciagle zupa byla za slona. na to wszystko dochodzi centymetr tapety. jak wyjezdzalem z polski, to jeszcze wygladaly inaczej. Zgodze sie tylko z toba, ze Ukrainki sa ladne. Bardzo duzo ladnych kobiet widzialem w niektorych krajach Ameryki Polodniowej. W Czechach tez jeszcze sa ladne babki, ale Polki ? Wybacz, ale ten mit juz dawno upadl.

Zyga1

Przecież wiem, że szwabia to kraina. Z resztą Hitler chciał na Antarktydzie zrobić Nową Szwabie. Ale nie wiem czy wiesz, jest to też potoczne określenie niemców tak samo jak szkop. Zgodzę się z Tobą, że niektóre Polki to sylikon i solarium, ale takie znajdziesz w wielu krajach. Niestety to z kobietami robi XXI wiek i nie uchronimy się przed tym. Zazwyczaj są to jakieś rozwydrzone nastolatki-pokemony, ale czasami też się spotka jakąś dorosłą kobietę, która zrobiła z siebie taką "kaczkę". Zazwyczaj przed tymi wszystkimi operacjami były ładne ;) Przyznam, że Diane Kruger jak na niemkę jest bardzo ładna, ale sam nieraz byłem w Twoim RFN, liczyłem z bratem ładne dziewczyny. No i doliczyłem się do 1, a i tak okazało się potem, że mówiła w jakimś innym języku niż niemiecki.

Gaeth_I

Co do Niemek, to na wschodzie i polnocy jest ,,mniej tych ladnych ". Wierz mi, ze zeby cos wiecej na ten temat powiedziec, to trzeba w jakims kraju troche wiecej pobyc. Co do tych silikonow i botoksow, to wystarczy tylko Polska TV wlaczyc i troche rozne programy pogladac. To sie w pale nie miesci co one z siebie juz nawet w tak mlodym wieku robia. Tutaj jakos maja jeszcze jakotaki dystans w porownaniu z Polska. Juz nie mowiac o polskich aktorkach. Sorry - gwiazdach ! Skad sie to w Polsce z tymmi gwizdami wzielo ? Nawet telenowelowe beztalencia okresla sie w mediach gwaizdami. Tutaj jakos gwiazd nie ma. Tu jest - Schauspielerin, czyli aktorka. Tak nawiasem mowiac , to wkur..... mnie niesamowicie jak w Polsce na zyciorys mowi sie civi, na DVD divivi itp. itd. Pamietam ( juz mieszkalem w RFN ), jakos chyba w 90-tych latach weszla w Polsce Ustawa o jezyku polskim. I jak ona sie ma do rzeczywistosci ? Na pewno wiesz, co Mikolaj Rej kiedys powiedzial. To tak tylko nawiasem, co napisalem. Wierz mi, ze bedac juz tak wiele lat poza krajem spogladasz na to wszystko inaczej i na pewno bardziej obiektywnie. Jak wlacze Polska TV ogladam niektore programy i wiadomosci, to wydaje mi sie, ze cos z tym krajem i ludzmi jest nie wporzadku.
Obalmy juz ten mit najpiekniejszych Polkach, bo to jest mit. A kobiety wszedzie sa piekne i te mniej piekne.
Pozdrawiam

Zyga1

Od niemieckich kobiet ładniejsi są polscy faceci :). Prawdziwe piękne kobiety to Ukraina.

użytkownik usunięty
Artur88Tupac

i Polska

użytkownik usunięty
Zyga1

Lepiej nie pisac takich wypowiedzi bo w sekunde odpowie zbulswersowana gimbusiarnia ktora w niemczech byla moze palcem na mapie.... Strata czasu i nerwow :)

Dlatego wlasnie juz sie nie odzywam. Faktycznie strata czasu.

Zyga1

słowianie to i polacy i ukraińcy, więc może jednak dla nas, polskich kobiet, jakiś ratunek jest.. :)

Zyga1

Kwestia gustu. Swoim komentarzem pokazłeś totalny brak klasy. Człowiek na poziomie w życiu by czegoś takiego nie napisał/powiedział. Bez odbioru Koguciku. Zostań tam. Chamów i tak mamy pod dostatkiem. Pozdro dla wszystkich pięknych Polek, które spławiły gościa ;-)

justareader

Nie popadaj w kompleksy. Jezeli ci maseczki nie pomagaja, to sa jeszcze chirurdzy. Zreszta w Polsce to juz jest na porzadku dziennym. Wystarczy wlaczyc TV i same kaczory z obrzekiem twarzy widzisz.

Zyga1

Kompleksy? Ty chyba leczysz swoje. Podbudowujesz sobieego bezpodstawnie obrażając innych.Tak to właśnie wygląda. Żałosne doprawdy. Karmisz się tymi komentami. To jest naprawdę przykre..Pzdr frajerze.

justareader

Pawde pisze. Przeciez tego sie nie da ukryc, bo to widac na kazdym kroku.

użytkownik usunięty
Zyga1

Telewizja kłamie:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones