Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger

Najpiękniejszą kobietę świata ( Helenę Trojańską) grała Niemka ;)

Nadine94

i co z tego? Niemka nie może byc piękna? za dużo demotywarorów się naoglądało dziecko neo.

baltazariusz

Fail, Niemki powszechnie uważane są za niezbyt urodziwe.

almost_american

Najpiękniejsza na świecie jest moja żona :]

Pikuslaw

Która jest pewnie Niemką:P

Mr_MarQx

Słaby żart.

baltazariusz

no dokładnie za dużo demotów :D

baltazariusz

Na poziom Twojej kultury wskazuje fakt ,że przez mój mały żart od razu obrażasz mnie nazywając dzieckiem neo.

Nadine94

To może trzeba mieć wyczucie, i wiedzieć z czego można sobie zażartować i w jaki sposób a z czego nie!
Wtedy nie było by obrażania itp.......:):)

baltazariusz

Hm. Ja całe życie myślałam, że Niemki to bardzo ładne kobiety, blondynki, rude o niebieskich lub zielonych oczach (i dalej tak myślę) dlatego zdziwiłam się, kiedy zobaczyłam te wszystkie demotywatory (xDD) o tym, że Niemki są brzydkie. Znam ich kilka i o żadnej z nich nie można powiedzieć, że jest brzydka, a co najmniej o połowie, że bardzo ładna : ) A co do Diane: chciałabym tak wyglądać! :)

użytkownik usunięty
Queen_J

To prawda ,zdarzaja sie ladne Niemki,ale nie sa one naturalnymi blondynkami ,ani rude Sa zwyklymi szatynkami

Nadine94

to znaczy że według ciebie niemka na dodatek tak niesamowicie piękna nie powinna dostać tej roli ???

tomucho77

nie o to chodziło;p tylko o dowcip sytuacyjny, ze przedstawicielka kraju, w którym kobiety z założenia są brzydkie zagrała najpiękniejszą...

marajka

jak widać i niemka może być obdarowana anielską urodą

tomucho77

Ale Diane nie pasuje mi do roli Heleny. Jakaś taka za delikatna jest.

Evilminded

a co znałaś osobiście helenę trojańską

tomucho77

byłam w niemczech i szczerze to widziałam wiele ładnych dziewczyn. Myslę, że ,,brzydkie,, niemki niczym nie różnią się od ,,pięknych polek,,. W każdym kraju znajdą się piękne kobiety i te mniej urodziwe. ;D

monte13

@tomucho77-nie nie znałam, ale po prostu inaczej ją sobie wyobrażałam.

Evilminded

masz japońskie rysy twarzy

tomucho77

Kolejne dziecko, ktore nigdy nie bylo za granica (mianowicie w Niemczech) i na oczy nie widzialo niemki.
Tak sie sklada, ze niemki sa ladniejsze od polek.
Dla przykladu polki dziela sie na rozne rodzaje:
-plastiki
-pokemony
-brzydkie
-grube
Mam na mysli tylko te negatywne rodzaje.
Natomiast dwa pierwsze rodzaje (w Niemczech) nie istnieja.

Mathias_13cool

do tej listy dorzucił bym piegowate i ogniste rude

użytkownik usunięty
tomucho77

Rude są śliczne .. O co Ci chodzi?

użytkownik usunięty

Gnojek obraził moją dziewczynę tym postem :P

Nie gnojek debilku i nie wyzywaj innych jak nie umiesz pojąć postów. Chciałem dodać że rude są zajebjaszcze !!!.

I niemki też

użytkownik usunięty
tomucho77

Zgadzam się . Ale dla mnie i tak Azjatki wymiatają .

Napisałem to po to żeby podkreślić że rude są zajebiste

użytkownik usunięty
tomucho77

Naucz się sensu i logiki w pisaniu postów zamiast pisać bzdety o pojmowaniu ;)

Mathias_13cool

Co sobą reprezentują pokemony ?
Dobrze napisał almost_american - w świecie niemki nie słyną z powalającej urody, a z tego co wiem polki - przeciwnie. Jednakże jest to ocena ogółu, na podstawie ogółu. Wszystko zależy od gustu i jednostki - w każdym kraju są kobiety bardziej i mniej urodziwe, Niemcy nie są tutaj wyjątkiem.

Mathias_13cool

No tak ,przecież wszyscy wiedzą powszechnie ,ze Polacy są we wszystkim najgorsi prawda? ;) Polki nawet jeśli są powszechnie uważane za najpiękniejsze na świecie to i tak są najbrzydsze. Żałośni jesteście. W niemczech jest taka degeneracja ,że znajoma mojej pięknej dziewczyny jest traktowana jak dziwaczka i outsiderka ,bo "się nie da z nią bawić" ,bo nie daje dupy na imprezach i nie robi lodów w kiblach w klubach. Ale i tak niemki są najzajebistsze. Gazeta Wyborcza wyprała już widzę mózgi całemu pokoleniu ,wychowała skrajnych ojkofobów. Ale człowiek który nie szanuje ,ani swojego pochodzenia ,ani tym samym siebie ,nie zasługuje na szacunek innych. Dlatego gardzę takimi głupcami jak ten kto to napisał. Pozdrawiam.
Ps.Za jakieś 40 lat nie będzie niemców ,bo nie rodzą się tam już niemieckie dzieci ,za do arabusy mają po 8-ro bo dostają na nie zasiłki i się z tego potem utrzymują. To taka ciekawostka na marginesie. Zachęcam więc wszystkich ojkofobów do wyjeżdżania do niemiec (o ile babcinej emerytury starczy na bilet).

użytkownik usunięty
Ottiss14

Wiesz, jak przyjeżdżają obcokrajowcy to w Polki pchają się która pierwsza żeby im dupy dać - to są fakty (nie mam na myśli wszystkich Polek).
I co, że nie będzie Niemców? Potem przyjdzie kolej na Polaków - coraz więcej Arabów, Murzynów itd tutaj zjeżdża - nie obejrzysz się a będziesz miał drugą pustynię z buszem. Pogódż się z tym, że Europa jest stracona a reszta Świata też idzie ku przepaści.

Cóż za katastroficzne wizje.

użytkownik usunięty
tomucho77

A cóż możesz o tym wiedzieć chłopcze? To jest sama prawda ;)

A zamierzasz coś z tym zrobić chłopcze ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Nie, niestety nie chłopczyku.

Wielka szkoda chłopczyku.

Nadine94

Prosze bardzo kolejna piekna niemka...... http://www.filmweb.pl/person/Antje+Traue-475690 a tej jej piekne oczy hipnotyzujace az mnie przerazaja :D
Jakbys chcial wiedziec sa jeszcze piekne 100% murzynki i azjatki bez zadnych operacji, wiec towje myslenie jest do tylu zaraz za sredniowieczem ;p

gorhand

ale czy jest ładniejsza od krugerki no niewiem ?

tomucho77

Ja nie twierdze ze jest ladniejsza lub brzydsza, chodzi mi tylko o to ze nie tylko slowianki sa sexowne. Zawsze znajdzie sie jakas z innej narodowosci co zaskoczy wszystkich swoja uroda. Zreszta powiem tak, nie ma brzydkich kobiet, zadko sie spotyka jakas maszkare, wystarczy tylko dbac o siebie i jest spox.

Nadine94

wczoraj zdałem sobie sprawę że jednak krugerka nie pasuje do każdej roli np. w filmie dla niej wszystko wyszła nie zbyt specjalnie...
krugerka najlepiej wypada w filmach takich jak troja i skarb narodów a w sensacjach jakoś jej nie widzę

użytkownik usunięty
tomucho77

Według mnie w "Bękartach wojny" wypadła bardzo dobrze.

użytkownik usunięty
Nadine94

Ja bym się bardziej zdziwiła gdyby to Angielka zgrała najpiękniejszą kobietę świata:)

użytkownik usunięty
Nadine94

O, następne bzdury o "brzydkich Niemkach". Widać naród Polski ma spore kompleksy i ogromny zapał do zemsty za II wojnę światową :)

Ja też nie rozumiem jak polacy nie lubią niemcó.o tak, hitlerowców i faszystów nie lubie, ale współcześni niemcy są nawet spoko. tego samego nie powiedział bym o dzisiejszych żydach, którzy mi do gustu nie przepadają (nie jestem rasistą).
Zgadzam się że angielki to bardzo brzydkie obiety, ale zawsze zdażają się przypadki np. księżna Kate Middleton jest bardzo ładną dziewczyną.
a co do azjatek. nie kręcą mnie, bo nie golą... no wiecie czego. zawsze tam mają taką puszcze.
krugerka to najpiękniejsza, najznakomitsza i najcudowniejsza aktorka jaką znam... i mam w dupie czy jest niemką czy chinką.

użytkownik usunięty
firentis95

Kate Middelton ładna? Nie dla mnie w każdym bądź razie.

Jeśli chodzi o azjatki , miałam na myśli twarz. Po za tym skąd możesz wiedzieć takie rzeczy ?

firentis95

a teraz wróćmy na samą górę i zobaczmy od czego się zaczęło ^^ normalnie reakcja łańcuchowa. napisać coś na forum...itd.

Niemki są powszechnie uważane za brzydkie (skądś to się wzięło) ,a Polki za najładniejsze (to również) ,więc reakcje ludzi są zupełnie uzasadnione. Za to wyjeżdżanie na każdym kroku z obrażaniem własnego narodu odznacza najniższych karłów moralnych ,do których sie zaliczasz. Jeszcze tylko nie użyłeś obowiązkowego słowa "Polaczki" którego notabene używali pogardliwie jedynie niemieccy naziści i żydowscy bolszewicy wobec Polaków. Jak nisko trzeba upaść ,żeby pluć bez powodu na swój naród? Chociaż wielu z was się już rodzi i wychowuje w rynsztoku.

użytkownik usunięty
Ottiss14

Nie wiem gdzie widzisz "plucie". Otwórz oczy. Fakt, urodziłem się w Polsce ale więzi z tym krajem nie czuję, tylko z innym z którego mam korzenie, a nie miałem zamiaru nikogo obrażać.
To są głupie stereotypy, zrozum. Poza tym każdy widzi inaczej. A Niemki różnią się w sensie, że na północy często są nordyczne a na południu często przypominają Włoszki. Byłem w Niemczech - dla mnie przeciętna Polka może przeciętnej Niemce buty czyścić. Większość Polek to słowiańskie typy urody i mnie nie wmówisz, że to jest piękne. A sobie możesz wmawiać co chcesz :P

"buty czyścić"... no w końcu to tradycja, nie?

użytkownik usunięty
Queen_J

To takie wyrażenie - nie... traktujemy... tego... dosłownie...

Hahaha, to dziwne bo nawet niemcy, ktorych ja znam uwazaja, ze Polki sa piekne, czego nie moga powiedziec o niemkach, ktore maja wystajace zeby i nieustannie przetluszczone wlosy. Rodowite niemki maja kwadratowe twarze. Ależ oczywiście, masz prawo do swoich upodobań, pewnie żadna Polka Cie nie chce, dlatego musiałeś obniżyć próg wymagań względem urody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones