Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger

Ja widzialem Diane ostatnio w kilku filmach, glownie thillery i filmy przygodowe i mysle, ze pokazala tam klase. Możecie polecic jakies filmy, które wy widzieliście z Diane warte obejrzenia?

setfiretoflames

Ja widziałem Skarb Narodów :D, tych nowych nie widziałem, zatrzymałem się na Dla niej wszystko. Nawet dobry i trzymający w napięciu thriller. Głównie widzimy tam Vincenta Lindona, no ale ona też gra w tym filmie (jedną z głównych ról) :)

macrust

Witam:) Diane Kruger to jedna z moich ulubionych aktorek.Ogolnie grywa w fajnych filmach. Ja rowniez moge polecic "Dla niej wszystko", bo film zrobiony solidnie i z dreszczykiem:)

williwonka

yhm juz widzialem film jest calkiem okej... ten Lindon byl dobry musze sprawdzic w czym jeszcze gral moze warto tez obejrzec. A wracajac do Kruger i filmu o ktorym mowiliscie - co amerykanska aktorka robi we francuskim filmie??

setfiretoflames

Można nawet powiedzieć, że niemiecka;-)A zdaje się, że jej maz jest Francuzem.

williwonka

aa stad taki dobry francuski u niej i tak jestep pod wrazeniem jej zdolnosci linwistycznych ; )

williwonka

a nie, nie! Guillame Canet, francuski aktor i reżyser (grała z nim w "Bożym Narodzeniu"), to jej były mąż, rozwiodła się z nim w 2006 roku, a teraz jest z Kanadyjczykiem - Joshuą Jacksonem.
jest Niemką, ale w wieku kilkunastu lat wyjechała do Londyńskiej szkoły baletowej, potem uczyła się aktorstwa we Francuskiej Szkole Aktorskiej, mieszkała 4 lata w N.Y., była (i jeszcze trochę jest) modelką (idźcie do sklepu Peek&Cloppenburg - cudne plakaty z Diane!).
mówi biegle w 3 językach - angielskim (amerykański angielski), francuskim oraz niemieckim.
pozdrawiam.

macrust

dla niej wszystko to niesamowity film. naprawdę. i apartament. jakoś tak dobrze jej idzie granie kobiet, w których mężczyźni są obsesyjnie zakochani, czyż nie? :D

setfiretoflames

A ja nie tylko lingwistycznych:) Jej gra tez jest na dobrym poziomie, dziewczyna ma talent, dobrze ze nie marnuje go na podrzedne produkcje.

williwonka

Polecam "Apartament" - fajny film, tylko że bardziej nalezy on do Josha Hartnetta, a nie do Diane. Kopie mistrza , tez niezły filmek,jeszcze polecam goodbye bafana. odradzam natomiast Troje, bo fil widowiskowy, ale zwyczajnie nudny:)

Evelyn_8

Widziałam ją tylko w "Troi" i małe na mnie zrobiła wrażenie (nie mówiąc już tym, że zupełnie się nie nadawała na Helenę - ma zbyt nowoczesną urodę), więc zgadzam się z przedmówcą, żeby tego filmu lepiej nie oglądać. Przynajmniej jeśli macie dobre zdanie o Diane i nie chcecie go stracić.

setfiretoflames

jak dla mnie to najlepsze były: Skarb Narodów, Troja, Apartament

wg znajomych: Bękarty wojny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones