Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :)

Anaissa

Najlepszego ! Aż trudno uwierzyć, że ma tyle lat. Wygląda tak pięknie :)

Rena39

Sto lat! ;)
Oj faktycznie ciężko uwierzyć.. Ona jest taka piękna!

ElectricalStorm

Jedna z najładniejszych aktorek jakie widziałam. I do tego ma świetny styl ubierania się :)

Rena39

Dokładnie! Cudowna kobieta. Chciałam to samo wtrącić w tym temacie, ale mnie uprzedziłaś ;) No cóż ja mogę dodać.. Piękna, inteligentna i zdolna. Oby było więcej takich aktorek. Miło się na takie kobiety patrzy ;)))

Raein

O tak, zawsze przyjemnie patrzy się na taką piękną i zdolną istotę :) Ten kto powiedział, że Niemki są brzydkie, powinien osobiście paść do stóp Diane i błagać ją o przebaczenie ! ;P

Rena39

Według mnie to najpiękniejsza Niemka... Może kiedyś jeszcze zmienię zdanie. Ale jak narazie nie widziałam żadnej, która mogłaby z nią rywalizować ;)

Raein

Mi też na myśl nie przychodzi ładniejsza Niemka. Chociaż kilka niemieckich modelek jest wartych wspomnienia np. Heidi Klum czy Claudia Schiffer. Nastolatkami już nie są, a urodą wciąż przebijają młodsze koleżanki z branży ;)

Rena39

Claudia jest cudowna. Mimo wieku wciąż zachwyca swym wdziękiem i niezwykłą urodą ;) Nie wiem skąd wzięło się stwierdzenie, że Niemki są brzydkie ;( Niestety jakoś się przyjęło.

Raein

Może wymyślili to ci, którzy od Niemek dostali kosza :D

Rena39

W sumie to bardzo możliwe. Jakiś typ pewnie myślał, że jako obcokrajowiec będzie miał u Niemek większe szanse, ale się przeliczył.

Raein

W końcu ktoś stanął w obronie Niemek.. Denerwuje mnie ten głupi stereotyp, że Niemki są brzydkie.. Cholerka! To są piękne kobiety..
Są oczywiście wyjątki.. Ale na takie też trafisz w Polsce czy w innym kraju..
Claudia jest ideałem! *_* Ona jest piękna jak lalka porcelanowa.. Zważmy na to, że jest to kobieta po czterdziestce.. ;) A wciąż świetnie się trzyma!
Cud! Kobieta jak anioł!

(Raeinku punkcik dla ciebie za śliczny awatar z Zachem)

ElectricalStorm

Racja, racja...
(Tęczowy Zach)

Rena39

Dokładnie!!!! Twarzyczkę ma prześliczną.. No i ten styl ubierania! Jeżeli chodzi o modę.. Ona wie, co w trawie piszczy i podąża za trendami.. ;)

ElectricalStorm

Zawsze idealnie dobiera sobie kreacje. Wie jakimi strojami podkreślić swą niezwykłą urodę :)

Rena39

Ideał! Nic dodać, nic ująć.. :)

ElectricalStorm

Tak samo jest z Twoim awatarem ;p

Raein

hahaahhaaha... Mój awatar to czyste zło.. ^^
A twój Zachary to chyba wścieklizny dostał..

Anaissa

Najlepszego !!
♥♥♥
Diane jest jedną z najpiękniejszych aktorek jakie kiedykolwiek widziałem (ba nie tylko aktorek ale ogólnie kobiet).

użytkownik usunięty
Rafal7fcb

Chociaż jest blondynką, Jej uroda nie jest tak "płaska" jak uroda wielu celebrytek o tym kolorze włosów. Ma w sobie to coś.

Nie przesadzajmy pani Zuzanno, nie wszystkie blondynki wyglądają "plastikowo" ...

użytkownik usunięty
SzymonS1

A gdzie napisałam, że wszystkie? Zdaje mi się, że napisałam "wiele". Polecam czytać ze zrozumieniem i nie szukać w przyszłości pretekstów by odpisać na mój post, bo zawsze wyrażam się jasno. Żegnam pana Szymona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones