Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Jest poprostu niesamowita!! Z każdym dniemcoraz bardziej ją ubóstwiam!!!! Doda jest boska!!! Wszystko w Niej jest genialne: śpiew, charakter, wizerunek, wygląd , mądre teksty piosenek, no i ten śmiech... Za to właśnie ją KOCHAMY!!!

urson1

ja przepraszam moze za niemadre pytanie, ale to prawda czy prowokacja?

Lakshya

Heh Szczerze mówiąc ja do niej nic nie mam ;P Nie uważam ją za osobe do naśladowania,czy za chodzący ideał ,ale lubie jej piosenki czasami przesadza w teledyskach ale tak to jest spoko
A "nie daj się" fajny klip , muzyka , tekst, i wykonanie
dam jej 10/10
Pzdr ;)

Czekoladova_Czekolada_

NO proszę Was... przecież jej całe życie to gra... jeden teledysk w tą czy w tą nie ma dla niej różnicy;/ ona gra wszędzie... na scenie, podczas udzielania wywiadu, nawet jak pozuje do zdjęć... i to nie jest gra na poziomie, tylko takie pozerstwo, żeby zrobić koło siebie jak najwięszego szumu...

anielicaczarna

dzięki temu pozerstwu zrobiła karierę i zarabia kupę kasy. taki ma sposób na życie, a obrabianie jej dupy na każdym kroku przez antyfanów tylko jej nakręca koniunkturę. to jest taki agresywny typ promocji, więc im więcej skandali, skrajnych opinii itd tym lepiej.

anyway, jej muzy nie lubię, a wokal ma dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones