Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Gdzieś czytałem, że ponad 97% Polski nienawidzi Dody. I ja też należę do tych nienawidzących Dody.

Mietas93

ja też należę...
jak można lubić takie dziwactwo;/ ktoś tu na forum dał temat że ona jest cwana, mądra i najlepsze... że ma mocny i dobry głos XDDD

Mietas93

Tak??? To dlaczego poraz 2 otrzymała nagrodę MTV dla najlepszej wokalistki???!!!Ktoś musiał na tą pustą różową krowe głosować!!!!Ludzie proszę Was...co Wy w niej widzicie???!!! Głosujcie na prawdziwych artystów...

RockerGirL

wiesz co ci powiem co jest najgorsze że ona prawie wszystko zgarnęła na 10
lecie Vivy nawet jako zespól 10 lecia gdzie nominowani byli ,ich troje, łzy
itp no już gorzej być nie może a potem się dziwić że bekę walą zagranicą
jakie to tępe polactwo ma gust muzyczny! a potem śmiech bo taki wyjec
piasek czy wyjec blue cafe prawie ma ostatnie miejsce na eurowizji no siąść
i płakać tylko! a te skandowanie dzieci na 10 lecie vivy "doda, doda" no
mnie już załamało!

Mietas93

i ja również się dołączam:) nienawidzę jej. W przeciwieństwie do Mandaryny, która jest porównywalna z Dodą chyba najczęściej, którą bardzo lubię :)

doyna

Idealna Doda to zakneblowana Doda. I tyle w temacie :P

frankycastle

10/10 za trafność komentarza ^^
za krótki <br/>
za krótki <br/>

Mietas93

W sumie ma trochę tego głosu - mogłaby go dobrze wykorzystać. No, ale do tego trzeba być artystą.

Ekranizacja

wy na nią jedziecie a ona zarabia kolejne siano i zgarnia prawie każda nagrodę więc gzie tu jest logika w tym wszystkim?
Ja tego po prostu nie rozumiem

Edie_Sedgwick_

Rabczewska po prostu trafia na szeroki target w tym kraju, głównie nastolatki. Co do jej zarobków, po prostu ma świetną promocję tzn, zawsze o niej głośno, skandalicznie itd. Ot co, zwykła karierowiczka, pewnie jak tego wymagała sytuacja to się przespała z tym i tamtym menedżerem, rozsiewa ploty u konkurencji żeby nie zgarnęła własnego kawałka tortu itd. W showbiznesie to standard.

Ja do Dody nic nie mam, że zarabia dużo pieniędzy? A co to ma zarabiać mało, bo tak? Bo zamiast dobrej muzyki tworzy rozrywkowe popłuczyny? Taka muzyka też musi być. Szkoda mi emocji i czasu, żeby darzyć ją uczuciem - negatywnym czy pozytywnym.

Co do nagród to proszę, to jest takie gówno... albo publika wybiera albo wybiera towarzystwo wspólnej adoracji, które także bierze pod uwagę to żeby publika zbytnio się nie oburzała. W muzyce rozrywkowej naprawdę jest niewiele nagród, które faktycznie nagradzają DOBRYCH muzyków, najczęściej są to mniej znane nagrody, a MTV itd. to znaczą tyle, że ktoś jest na szczycie popularności akurat.

Mietas93

Polacy po prostu boją sie prawdziwych osobowosci i talentow :]
Nienawidzicie Jej dlatego, ze nie podporzadkowuje sie standardom polskiej ,,gwiazdy''
Ale za to te 3% to ludzie ktorzy naprawde kochaja to co robi i pojda za Nia w ogien, a nie falszywi ktorzy leca tylko na Jej slawe :) Watpie zeby ktokolwiek inny mial takich fanow...

Pozdrawiam :)

Great_Ania

Co do tego ostatniego zdania - na jakiej podstawie to stwierdziłaś ? ;)

Great_Ania

Ciezko powiedziec czego polacy sie boja ale jedno jest pewne jestesmy nietolerancyjnym narodem i wiecznie na :"nie" Zal...

Great_Ania

Uwierz mi, inni mają fanów lepszych niż doda. Ona i mucha to po prostu głupie celebrytki.

Great_Ania

"Prawdziwa osobowość i talent?"
Chyba pomyliłaś Panią Dodę z kimś innym!! :D


Doda jest brzydką, plastikową lalunią i tyle!
Co do głosu, śpiewa jak żabol...

Mietas93

Na szczęście należę do tych 3%. Czemu mam kogoś nienawidzić jak nawet Jej nie znam i nie wiem jaka jest w życiu codziennym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones