Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 028 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Kiedyś bardzo lubiłem Dodę, ale byłem wtedy jeszcze dzieciakiem z podstawówki, teraz już z niej wyrosłem. Moje motto o Dodzie jest takie, że ma ładny głos (nie można zaprzeczyć) i ma kilka fajnych piosenek: "Szansa" "Katharsis" "Dziękuję" "Rany", ale ogólnie to Doda nie rozwija się muzycznie. Wydała tylko jedną solową płytę i myśli, że jest wielka i wywyższa się. Promuje się ona na skandalach i nie potrafi się zachować.

użytkownik usunięty
SLUFANPMI

Zważ na to, że jej teksty są poniżej przeciętnych, zupełnie bez polotu, proste jak budowa cepa.

SLUFANPMI

Bo fakt, że dawne piosenki Dody były dobre, ale to nie była jej zasługa, tylko tekściarzy i muzyków, z którymi pracowała, a ona tylko darła japę. A teraz te jej kawałki to kompletne dno, kto normalny będzie słuchał jakiegoś "Bad girls"??

użytkownik usunięty
Igraszka

Starsze piosenki Dody, a raczej Virginu, pisała ona sama, a Tomek Lubert komponował muzykę. Ale teksty typu: "Więc nie martw się. Uśmiechnij się.", "Już dosyć. Świat nie jest zły" czy "Nie daj się. Ludzie niech woje myślą" są proste, banalne i powierzchowne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones