Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Bo ona mnie totalnie nie kręci. Nie podnieca mnie, a przecież po to właśnie pokazuje się ją na scenie. No, bo nie dla muzyki przecież.

użytkownik usunięty
piwo_za_darmo

Wow, jakiś normalny mężczyzna. Na ogół faceci widza w niej fajną dupę.

Ja również się dołączam do tego grona:) Niektórzy faceci widzą w niej bóstwo!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
piwo_za_darmo

To świadczy \ o tobie tylko tyle iz JEST Z TOBĄ ZAJEBIŚCIE TAK

Jacob_Voorhees

Wreszcie jakis facet się znalazł którego Doda nie kręci. Mój kumpel widzi w niej bóstwo gdzie sie nie obejrzeć wszędzie goła Doda ale ona jest naprawdę beznadziejna w ubraniu wygląda lepiej niż bez

sabin1

Mnie też doda nie kręci. To sam plastik i sylikon.

użytkownik usunięty
Johnson_3

przywracacie mi nadzieję w to, że nie wszystkimi kierują zwierzęce popędy. swoją drogą, ciekawa jestem, jak ci którzy tak narzekają, że doda jest na stronie, ją znaleźli? w końcu musieli wpisać jej obleśny pseudonim do dziurki szukającej :P

piwo_za_darmo

tak szczerze mówiąc to tylko tyłek ma fajny. reszta to takie średnie.
ogólnie nie przepadam za nią.

pete_stan

Hehe dobijacie mnie czasami. Sam za nią nie przepadam ale w imię swoich racji zaraz zrobicie z niej Quasimodo. Nie dajmy sie zwariować. Nie ma w sobie tego czegoś ale brzydka też nie jest.

reese

po prostu z twarzy jest brzydka, o to mi chodzi. niektóre kobiety nawet
bez makijażu wyglądają przyzwoicie, a ona jak nocny koszmar

pete_stan

brzydka to jest Renata Beger. Dodę widziałem kilka lat temu(5,6) w BARZE we Wrocławiu i wyglądała bardzo fajnie. Rozumiem nie każdemu się podoba, ale nie róbmy z niej jakiejś pokraki bo jest co najmniej niezła.

GhostFace

hehe, dobry argument z Beger. rozumiem, ale to wszystko przez ten jej
lans. zachowuje się jakby była nie wiadomo kim. denerwuje mnie jej
charakter, a urodę ma przeciętną.

pete_stan

Właśnie do tego to zmierza. Przez to że ludzie nie lubią jej charakteru robią z niej jak to kolega ładnie nazwał pokrakę. Miss Polonia to by raczej nie została ale też bez przesady.

GhostFace

Ale nie porównuj Beger z Dodą !!!
Beger to stara baba po przebiegu , mogła by być matką Dody, a może nawet babką (nie wiem ile Beger ma lat). Kto wie czy za kilkadziesiąt lat Doda nie będzie wyglądać tak jak Beger albo nawet gorzej.

użytkownik usunięty
Johnson_3

będzie, bo jest o wiele bardziej zmaltretowana

użytkownik usunięty
piwo_za_darmo

OMG !!!!!! W końcu jakiś prawdziwy mężczyzna;) wyjdź za mnie ;)

piwo_za_darmo

No i to jest facet!:) szkoda że mi się taki nie trafił:(

użytkownik usunięty
Magnolia21

Sklonować i rozdawać koleżankom ...........:)

Do autora tematu wszystko z Tobą wporządku. Mojego chłopaka też, że tak powiem pinda nie kręci. Jak ja jej nie cierpie!!! jeśli by się dało wystrzeliłabym ją w kosmos tam sobie może siedzieć!

Rosaura

Zle się wyraziłam nie pinda tylko ta tapeciara i silikoniara. Pewnie myśli że jak sobie powiększyła cycki to się wszystkie psiaki zlecą i będą ją podziwiać. Już to widze ha ha ha ha!!!!!

to ja zamawiam jednego :))))))))))))))))))

Magnolia21

Mnie też nie kręci i się zastanawiam gdzie jej ta inteligencja którą ma rzekomo dużą... :]

użytkownik usunięty
jason86

Mnie też nie kręci...byłaby dla mnie ładniejsza , gdyby nie była taka żenująca i głupia. Poza tym dcenerwuje mnie , że piszą o jej wybrykach w niemal każdej gazecie.. Doda - polski ogłupiacz dla mas :) ale jakby to Doda zaśpiewała :"więc nie daj się , uśmiechnij sie" ;D nie dajmy się ogłupić blacharom!!! Nara i pozdrawiam kobiety z klasą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones