Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Myślę, że Doda jest OK. Nie przepadam za polskimi piosenkami, alę myślę, że to obecnie jedna z najlepszych wokalistek. Co do opini o niej... Trzeba wiedzieć dlaczego ktoś się tak zachowuje. To po prostu pomaga w wybiciu się ponad przecietność. Przecież wiadomo, że obecnie tylko zachowaniem "ostrym", zdecydowanym a nawet wulgarnym można zwrócić na siebie uwagę. Podobny przykład to Russell Crowe, który często jest wulgarny w stosunku do dziennikarzy a nawet jargo fanów. A mimo to jest on jaednym z bardziej lubianych i zarazem cenionych aktorów. Przeciwnie (dla przykładu) Flinta - świetny głos, potencjał ale to nie ten sam kaliber co Doda. Aby Flinta wzbudzała takie emocje jak Doda musi minąć jakieś 12lat (dla jasności lubię Flintę). Wszystko zależy od promocji samego siebie. Doda jest prowokacyjna, wielu jej nie lubi no i co z tego? osiągnęła bardzo wiele, to co chciała a resztę ma w ... gdzieś. Czy to źle? A jak ktoś mówi, że Doda jest głupia to niech sam osiągnie to co ona w wieku 23 lat: "pieniądze i sława". Co do Costnera (patrz tytuł), jemu też pewni ludzie pragną zaszkodzić i oszkalować, tylko czemu? zazdrość? Pamiętajcie Prowokacyjna laska sprzedaje się lepiej niż grzeczna dziewczynka. Choć antyfanów nie przekonałem to pewne. Pozdrawiam wszystkich.

maRCIN7462

doda jak R. Crowe i K. Costner ??
TE PORÓWNANIE do wielkich aktorów hollywood'u jest nie na miejscu i absurdalne!
W zachowaniu do nich nie jest podobna ! Ona wszystko pląta z jednym w czym jest jak to mówią dobra i tylko w tym i niczym innym. Nie będe pisał wprost bo zwyczajnie szkoda czasu pisać o tym.
Jak ona jest ideałem kobiety (co niektórzy tak twierdzą) to ci co tak mówią nie mają ambicji na lepsze kobiety :)
Bardzo wiele dziewczyn robi się na Dode i to jest tak przejmujące że chce się płakać. :/

Franco_2

No cóż, szkoda, że nie zrozumiałeś o co mi chodziło, nie napisałem, że zachowuje się jak Costner to raz, a Crowe zachowuje się bardzo podobnie jak byś nie wiedział. Osobiście bardzo lubię tych aktorów ale bardzo się zdziwiłem tym ja mówi i zachowuje się właśnie Crowe, delikatnie mówiąc często wulgarnie i to, że jest znakomitym aktorem nie ma tu żadnego znaczenia. Ale to też nie o to chodziło. Chciałem powiedzieć, że pewne zachowanie (to niewłaściwe) interesuje ludzi bardziej niż to właściwe. Sam zobacz jak skoczyłeś w obronie tych panów a ja ich tylko porównałem (w małym stopniu) do Dody a to było dziwne, inne i jak sam napisałeś absurdalne. I to jest właśnie zachowanie np. Crowa czy Dody powodujące większe zainteresowanie ich osobą. Sam wpadłeś w moją pułapkę stając się tym np. czytelnikiem jakiegoś magazynu łapiącego pismo na którym jest informacja w stylu "Doda przeklina publicznie" i wszyscy o tym mówią. To takie proste. Doda to wie Crowe to wie i mają z tego pieniądze (oczywiście w wielkim skrócie). Pozdrawiam. Ciekawe, czy ktoś się jeszcze zbulwersuje, im więcej osób tym więcej się tu wpisze i będe bardziej popularny. Jeszcze raz pozdrawiam.

użytkownik usunięty
maRCIN7462

Już teraz wiem dlaczego po mnie pojechałeś!!! Bo kochasz Dode i nie możesz się zgodzić że dostała ode mnie tylko 5 i że uważam ją za gburowatą! xD xD xD
Buahahahahaha!

No i porównania do Costnera(?!) uważam za śmiesznie głupie...

Ja nie mogę! Hahahahahahaha!!!

Ale mnie złapałeś co ja teraz zrobię? A tak poważnie to wcale po tobie nie pojechałem i nie porównuje Costnera do Dody, zwłaszcza pod względem zachowania. Tak się składa, że jego też wielu ludzi nie lubi, chodzi o tych z branży filmowej, dlaczego? Ja nie wiem, on też. Ale sam o tym mówił i nie tylko on. I myślę, że pewne podobieństwo pod tym względem jest. Bo dlaczego mam oceniać kogoś tylko za jego wypowiedzi (oczywiście każdy ma do tego prawo), ale jak kogoś osobiście nie znam to wypowiedzi określające jego charakter są niepoważne. Sam śmiałeś się ze mnie dwa razy, moją opinię o Costnerze uważasz za "śmiesznie głupią" a to znaczy....uwaga, że sam jesteś gburem bo gbur to min. człowiek delikatnie mówiąc niegrzeczny. Pozdrawiam gbura.

użytkownik usunięty
maRCIN7462

Ja jestem kobietą...
Pozdrawiam gbura bez szacunku do kobiet!

Gbur bez szacunku do kobiet faktycznie nie zauważył tego, bardzo mi przykro z tego powodu, wiem co czujesz.

maRCIN7462

Z tego co się orientuję, to Crowe zachowywał się tak, a nie inaczej, nie dlatego, żeby zdobyć popularność, ale miał dosyć ingerencji dziennikarzy w jego życie prywatne. Zresztą on raczej dążył do odseparowania się od wszystkiego, a nie chciał mieć żadnego show obok siebie. A po wtóre Crowe nie musi powodować skandali, bo jest genialnym aktorem i nikt nie pozwoli, żeby ktoś taki zeszedł ze sceny. Doda niestety, nigdy mu talentem i umiejętnością nie dorówna, więc musi robić z siebie skończoną idiotkę.

Gelu_2

Tak a Crowe powiedział tobie to wszystko, dlaczego się zachowywał tak a nie inaczej. Doda talentem mu nie dorówna bo nie jest aktorką. Crowe jest moim ulubionym aktorem i tylko użyłem jego jako przykładu. Po prostu pewne osoby mają wiecej przeciwników niż zwolenników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones