Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Doda jest najlepsza :) Królowa jest tylko jedna :D :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jacob_Voorhees

Po pierwsze To, że ma świetny głos, naprawdę bardzo ładnie śpiewa- i to nie z playbacku wiem,bo byłam na koncercie. Koncert był świetny wszystkie piosenki zaśpiewała na żywo, wspaniałe show, zmieniała stroje parę razy, a potem przez parę godzin rozdawała fanom autografy.
Po drugie to, że jest sobą, nikogo nie udaje, mówi to co myśli, a nie ukrywa tego i nie obrabia komuś dupy na boku. Jest bardzo inteligentna.
Po trzecie, jest bardzo ładna i nie obrażaj kogoś kogo nie znasz.

Moim zdaniem Doda jest najlepsza i nic tego nie zmieni, nie ma w tym kraju drugiej takiej osobowości i talentu.

Pzdr :*

Great_Ania

Powiedz mi mówiąc "...jest bardzo ładna ..." masz na myśli ją w makijażu czy bez?
zobacz se tą twoją "pięknośc"
http://pu.i.wp.pl/?k=Mzg0MzgwMDksNDAyMjQ5&f=doda_bez_makijazu_.jpg
jak ja na nią patrze to rzygać mi sie chce!

Jacob_Voorhees

Spójrz na tamto zdjęcie, ta dziewczyna wogóle nie przypomina Dody ma inny kształt twarzy, to nie jest ona. Jeżeli już czepiasz się Dody bez makijażu to spójrz na to: http://bi.gazeta.pl/im/3/4436/z4436133X.jpg - to jest prawdziwe zdjęcie.

Great_Ania

wszystko jedno i ta brzydka i ta!










Great_Ania

tak teraz bedziecie usuwac posty w ktorych ktos powie ze nie lubi dody, jaki zal!

Jacob_Voorhees

nie lubie dody!!! ale z charakteru! Ciało ma zaje....!

Great_Ania

Mówicie co chcecie, ale jest najlepsza. ; )

użytkownik usunięty
Great_Ania

Sztuczna i plastikowa... żalosne.. niczego sobą nie reprezentuje.

zamiast jechac na telekamery wolila swojego radka pilnowac niewiem co ona z niego ma

użytkownik usunięty
Claudusiaa12

a moze sobie nawet chodzic po biedronce i robić zakupy. Nie interesuje mnie jej życie prywatne.

Great_Ania

jak zrobi mature to pogadamy,z jej inteligencja moze mi wylizac podeszwe....

omnibuska

Hahahaha... ale ma średnią 4,10/10 nie dziwie się skoro większość jej nie lubi. Szczeże, ja też i dam jej LUFE....

Great_Ania

człowiek- masakra 1/10 ;///////////////////////////////////////

Great_Ania

królowa? z takim zachowaniem! ha ha!!! raczej krowa jest tylko jedna ;//////////////////

Great_Ania

'krolowa jest tylko jedna' a kto powiedzial ze ona nia jest :D glupia idiotka z tej dody nic tylko kopjuie innych jak britney i madonne i wogule pusta jest raz powiedziala ze blondynki sa the best HAHAHAHA kolor wlosow nie ma znaczenia


doda=zal

ale kazdy ma inny gust mozesz se ja lubic

nikola008pl

No dzieki za pozwolenie. Mam to w dupie co o Niej myslicie a Ona 2x bardziej xD Robi to co kocha, a fani Ja wlasnie za to kochaja :]
Pokaz jakas polska ,,gwiazde'' ktora tak wspieraja ludzie ... powodzenia w szukaniu :D Za to fani Dody pojda za Nia w ogien :)

Pozdrawiam :)

Great_Ania

to idź za nią w ogień i nie wracaj.

Great_Ania

Nie jestem fanka Dody ale musze przyznac ze lubie posluchac jej piosenek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones