Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 048 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Chyba tylko w takim kraju jak Polska ktoś,któremu słoma wprost z butów wyłazi,może stac się "gwiazdą".Dla mnie to prosta do bólu dziewucha i prostaczka,podobnie zresztą jak jaśnie pani Frykowska alias Frytka,
która nie ma do powiedzenia nic odkrywczego ani interesującego,a która próbuje Za wszelką cenę pokazać jaka to jest niegrzeczna i ma na celu szokować ludzi(ale chyba tylko tych starszych).
Pzowanie do wyretuszowanych fotek dla męskich magazynów,różowe mini, publiczne przeklinanie,tatuaże,pokazywanie bielizny czy intymne fotki ze swoim męzem,to wszystko już było i chyba się w końcu przejadło ludziom.Ciekawe czy miałaby dośc odwagi by np.podrzeć zdjęcie papieża jak słynna Sinead,spalić Koran na koncercie,albo zadrwic z Kościoła w jakimś teledysku?Przypuszczam że nie...Jest tak prewidywalna i nudna do bólu...

Na tym polega że lubią ją gimazjalistki bo uważają że jest fajna, a faceci chociaż widzą ze to prostaczka ją lubią bo jest bardzo seksowna. I zapewniam cię ze to może sie zdażyć nie tylko w Polsce, najlepszy przykład : Paris Hilton - inteligencją i błyskotliwością nawet Dodę powala na łopatki;)

użytkownik usunięty
Brat_Stali

Seksowna??Bo ja wiem...jest wiele ładniejszych dziewczyn od niej,i mimo że chrzani głupoty o tym jaka to ona jest w sobie zakochna,ja widzę w niej strasznie zakompleksioną osobę - ktoś pewny siebie nie ma potrzeby zwracania na siebie bezustannej uwagi w bulwarówkach.
Zamiast skandali niech lepiej skoncentruje się na swojej muzyce.

Jak dla mnie Doda jest bardzo ładną kobietą, ale to zależy też od tego co ubierze. Strasznie jej nie lubie w wyuzdanych ciuchach. Osobiście wydaje mi się że nie jest ona prostaczką, jest inteligentna poprostu przesadza z reklamowaniem siebie. Glos ma, wystarczyłoby gdyby zajeła się tylko muzyką. Doda poprostu manipuluje mediami i dobrze jej to wychodzi. Chce zareklamować siebie, niestety kończy się to tak że ludzie nie mają o niej zbyt dobrego zdania. Bo tak naprawdę to nie wiadomo czy ona udaje, czy taka jest naprawdę ?

AimeR

Wypromowali ją i tyle. Gdzie nie patrzeć, tam wszędzie doda. W telewizji, w internecie, w gazetach. Chcieli zrobić " szoł " wybór padł na dode, równie dobrze mogli tak wyreklamować pania Ździsie z warzywniaka. Na miejsce dody czekają tysiące innych dziewczyn, które zapewne są jeszcze ładniejsze i bardziej " wygadane " , bo ale wybór padł na nią.

Majki_8

nie wydaje mi się żeby ''oni'' chcieli zrobić show, ona chciała i jej się udało, proste. Wcale nie jest kontrowersyjna, po prostu krzykliwa...

Doda?
Fakt ma odchyły kobitka, ale nie prawda że tylko w Polsce zrobiłaby karierę. Paris Hilton, wspomniana, typowa pusta blondyna, a jaka zrobiła karierę, no może bez pieniędzy tatusia nie byłoby tak łatwo, ale jednak, ludzie w Ameryce, ale i chyba na całym świecie ją lubią. Następna- Britney Spears- niegdyś sex- blondynka, też bardzo popularna, i dlaczego???

Po prostu podobnie jak Doda mają coś w sobie czym przyciągają do siebie ludzi.

Nie chcę nikogo obrażać ale wiele zgryźliwych tekstów powstaje z zazdrości, głównie dziewczyn, które widzą że Doda jest bardzo pożądaną kobietą. Ale ja nie jestem obiektywny. W sumie to może nikt nie być obiektywny, dziewczyny jej zazdroszczą albo naśladują.

Jak dla mnie Doda jest cool. Przynajmniej śpiewa, a nie co niektóre, ekhem, gwiazdy.

SebekYo

Reklama i promocja w mediach. To jedyne co trzyma Dode na powierzchni. Niczym oprócz ładnego głosu nie różni się od innych blondynek z zawodówki. Byście codziennie w mediach słyszeli o promowanej pani Wiesławie z warzywniaka, jaka to z niej kontrowersyjna artystka itp, do tego rozebrała by się w CKMie i byście teraz do niej tak piali.

Dla mnie ona mogla sobie byc kim chce, ale ostatnio sie zalamalam... Doda wyszla na ulice w trampkach i koszuli flanelowej, grunge! Tylko nie grungeee! Niech ona zostawi punk i te sprawy w spokoju, jeszcze sie okaze ze jest zapalona fanka Kurta Cobaina... ; // Shock.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones