Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Piękna i utalentowana

użytkownik usunięty

Cóż mogę powoedziec, aktorsko nie oceniam ,bo nic z nią nie widziałam. Jednak nie rozumiem tychy hejtów na jej osobę. Doda kiedyś według mnie była naprawdę przepiękna i mega sexy . Dalej jest ładna. Ma dziewczyna talent. Uwielbiam jej strasze piosenki z plyty "Diamond. ..." i z zespołem Virgin. Moje ulubione to "Szansa ","Mam tylko Ciebie ","Chłopczyku mój ","2 bajki ","Dzaga ", "Katharsis ", "Cma ","Diamond. .." , "Ostatni raz Ci zaśpiewam "i kilka innych by się znalazło.
Kobieta kręci teledyski na światowym poziomie. "Katharsis ","Nie pytaj mnie ","XXX " czy "Miłość na etat " (przypomniało mi jeden z teledyskow Beyonce );naprawdę są piękne.

Kobieta jest szczera, nikomu się nie podlizuje ,jest sobą. Murem stoi za rodzina . Ja wolę Dodę która nikogo nie udaje, niż te zakłamałe gwiazdki. Przykładowo taka A.Szulim. Nie mam nic do niej . Ale ona o wiele bardziej podobała mi się jako żona Badziaka i naturalniejsza wydawała w sposobie bycia . Ten związek z biegaczem i to całe bycie dama ,jakoś mi do niej nie pasuje, wypada ...sztucznie. Nie jest sobą.

Doda wydaje mi się być wrażliwa i lokalna dziewczyna. Dba o fanów, udziala się charytatywnie.

Co do życia prywatnego to widać ze Radka bardzo kochała i cierpiała po rozstaniu. Wydaje mi się ze to miłość jej życia i nadal czuje stratę. Nergala w chorobie nie zostawiła i trwała przy nim do końca walki z chorobą. Swojego męża co prawda nie wydaje mi się żeby darzyla wielka miłością, ale czy małżeństwo z rozsądku jest czymś złym? Dorota jak widać nauczyła się ze namiętność i fascynacja i tak w końcu się wypalają i postanowiłam być z kimś kto ją kocha i szanuje . Pragnieniem bycią kochanym nie jest niczym złym.

Myślę że gdyby Doda urodziła się w Ameryce, to bardziej tam by ją docenili iż u nas . Gdzie większość nie lubi tak barwnych ptaków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones