Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Nie piszę do wszystkich bo wiem, że są jeszce mądrzy ludzie ale do tych bezmózgich: Ludzie otwórzcie wreszcie oczy i przestańcie się zachwycać tą piiiiiiip i piiiiiiiiiiiiiiiiip, która się nawet do domu publicznego śpiewać nie nadaje. Jak można wielbić taki chodzący plastik i beztalencie, które jeszcze dlatego nie zostało zmiecione z tego świata, bo żyje z bezmózgich skandali, które interesują głównie osoby poziomu podobnego do niej lub miłośników big brothera i dennych polskich seriali.Najbardziej rozbraja mnie ten jej śmiech, który przypomina odgłosy godowe bażanta wydawane na wiosnę. Znam jednego fana Światłowody w moim wieku i nie lubię go tak że nic tylko ubić jak stoi(jescze nie było okazji)- taki typ naiwnego palanta który ma się za ważniaka i znawcę mjuzyki(Śmiech na sali). Widać że Doda to również należąca do kultu blond solar antypiękność, jakich niestety pełno na naszych polskich ulicach i w jakich gustują głównie dresy. Nie jestem zagorzałym fanem rapu ale powtórzę słowa piosenki gościa, który nazywa się Mieszko i śpiewał- "Zróbmy miejsce dla prawdziwych kobiet" itd... Więc zróbmy:) A tak w ogóle to co ona robi tu na filmwebie, jakoś nie kojarzę jej z żadnego filmu, chociaż możliwe że tu jest bo grała w filmach dla dorosłych(sorry, wiem że na filmwebie takich filmów nie ma:)- ale nawet w tym by się chyba nie odnalazła- nie wiem bo sam nie gustuję w takich filmikach- w końcu mam trochę oleju w głowie, nie tak jak panni Ellektroda:P Już wiem-Grała w jakimś Sercu Na Dłoni- cokolwiek to jest:P Tyle ode mnie, wystawiam ocenę 1(szkoda,że nie można 0 bo to byłoby bardziej na miejscu) i wsółczuję rozumku jej fanatykom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones