Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

..że Doda wcale nie jest taka głupia. Właściwie bardzo sprytnie wszystko rozegrała. Spójrzcie realnie- to Polska, kraj absurdów gdzie nikt nie wybije się samym talentem. Wiele gwiazdkek, które miały cudowny głos szybko zgasły, nie dlatego, że brak im talentu, ale dlatego, że były szare, nijakie. W Polsce żeby o tobie było głośno trzeba być głośnym, wybić się. I to właśnie zrobiła Doda- wybiła się ponad szarą masę. Może w nieco prymitywny sposób, ale skuteczny -inaczej byście nawet o niej nie usłyszeli. Potępiacie ją za to co mówi i jak wygląda- a za granicą ani jej język ani wygląd nikogo nie szokuje. To tylko Polacy zgrywają takich świętojebliwych , którym dogodzić się nie da. Ubierze się stonowanie -nuda, ubierze się oryginalnie- kicz, przesada. Kierujecie się tym co podsuwają wam szmatławce i jakieś pudelki czy inne gówna. Nie jestem żadną jej fanką, ale jednego nie można jej odmówić -świetnego ,mocnego głosu. Gdyby Polska nie była taka zacofana, to i Doda nie robiłaby z siebie idiotki.
Dopasowuje się do naszych realiów.

em71

Nie popieram. Jak można być sprytnym robiąc sobie wrogów i robiąc z siebie pajaca. W stosownym ubraniu nie widzę nic nudnego, a w jej ubraniu świństwo. Natomiast jej "mocny" głos jest kompletnym kiczem, nie do słuchania

em71

hm, widzę ,że ktoś tu nie zrozumiał o co mi chodziło ;]

em71

zrozumiał, zrozumiał ... po prostu stwierdził, że to gówno nie cwaniactwo. Ona jest denna i tylko w kraju, gdzie żyje wielu o jej profilu psychologicznym mogła zrobić "karierę". Jak sądzisz jak długo będzie gwiazdką, dupa na zdjęciach już flaczeje, kto będzie jej słuchał za 5 lat ????? hahahahah - powiem Ci nikt !!! W Stanach nawet do zmywania garów by jej nie przyjeli.

fajnykolo

dokładnie. Doda nie jest cwana, może jest trochę sprytna ale to akurat nie jest korzyść. Jest prymitywa i żałosna. Jakoś mnie nigdy nie powaliła. Chociaz nie zaprzeczę że pierwsza płyta z zespołem Virgin to było coś, ale potem? Kasa, kasa, kasa i komercja i czyste gówno. Żal no ale jak ktoś się nie szanuje to się szmaci.

em71

nie zmierzałam do tego, czy za 5 lat ktoś będzie jej słuchał ,
nie napisałam też ,że nie kreuje się na osobę prymitywną i puściutką. Ja tylko stwierdziłam, że sposób w jaki poprowadziła swoją karierę sprawił ,że zyskała rozgłos i pieniądze, co się w Polsce rzadko zdarza .
mimo wszystko, chyba jednak nie czytacie ze zrozumieniem ;]]

em71

Uważam, że robi z siebie idiotkę, ale myślę też, że jest inteligentna.

R_a_d_z_i_o

Zgadzam się z Tobą w 100% em71:) Jest sprytna, robiąc różnego rodzaju skandale np. na tegorocznym Sylwestrze,gdzie wyszła z trumny i śpiewała z Marylą. Ludzi to ciekawi, bo wiedzą do czego jest zdolna.A co za tym idzie??? Oglądalność i kasa, kasa... Zadaję sobie czasami pytanie: czy wybiła by się np. w USA? Wątpię w to...

PS. Sorry, jak coś namieszałem, ale dziwnie się czuję po tym Sylwestrze...

użytkownik usunięty
filmaniak_1042882

bez sensu sa komentarze typu: "nie jest sprytna-jest glupia", "to nie cwaniactwo-to gowno" - oczywiscie, ze jest cwaniara i dobrze sie lansuje, pozytywnym skutkiem tego lansu jest popularnosc, czego owocem jest kasa! em71 bardzo dobrze to wyjasnila, piszac ze Doda idealnie dopasowala sie do polskiej rzeczywistosci, gdzie od zawsze panowaly totalne skrajnosci i zawsze trzeba sila dochodzic do wszystkiego - Doda zaobserwowala sposob lansowania sie w USA i przyjela postawe super-sexi-chamskiej-glupiej blondyny (np. Eminem lansowal sie jadac z grubej rury po kazdym dookola), tylko tam odbywa sie to na wieksza skale (bo wiadomo ludzi wiecej i ludzie bogatsi) i takich lanserow jest wiecej, takze Doda mialaby duza konkurencje, ale swoje by zarobila.
Mozliwe ze taka postawa przeniknela juz do jej zycia, chociaz trudno powiedziec czy prywatnie tez taka jest (mam na mysli kontakt z rodzina i bliskimi), bo napewno wymaga to duzej energii, a Doda nastolatka juz nie jest;) ale to juz jej sprawa jaka jest prywatnie;)

Zgadzam się chyba całkowicie z wypowiedzią wyżej.
Co do wypowiedzi osoby o nicku "fajnykolo", która brzmiała "zrozumiał, zrozumiał ... po prostu stwierdził, że to gówno nie cwaniactwo. Ona jest denna i tylko w kraju, gdzie żyje wielu o jej profilu psychologicznym mogła zrobić "karierę". Jak sądzisz jak długo będzie gwiazdką, dupa na zdjęciach już flaczeje, kto będzie jej słuchał za 5 lat ????? hahahahah - powiem Ci nikt !!! W Stanach nawet do zmywania garów by jej nie przyjeli."
Ostatniego zdania nie skomentuje, nie ta branża nie ma co jej oceniać pod tym względem. :) Kto wie, może potrafi zasuwać gąbką i płynem do mycia naczyń niż ty. ;P
Co do kariery w nawiasie... uważam ze nawias jest zbędny, bo karierę na skale polski na pewno zrobiła. Osiągnęła to co zamierzała. Mimo, że nie jest lubiana przez cały kraj, to praktycznie bardzo ciężko spotkać osobę która jej nie zna. A rozgłos, popularność dała jej to co chciała otrzymać. Masę pieniędzy. co do "kto będzie jej słuchał za 5 lat ????? hahahahah - powiem Ci nikt !!!" nie byłabym taka pewna na twoim miejscu. Na początku jej gwałtownej kariery (jakoś 2000r) wielu ludzi stwierdziło, że ta nowa w tamtym czasie "gwiazdka" równie gwałtownie zostanie zapomniana. A tu nim się ludzie obejrzeli minęło 10 lat a o niej wciąż głośno. Uważam to za całkowity sukces. I chciałabym podkreślić, że nie jestem jej fanką. Moim skromnym zdaniem wokal ma dobry ale nim nie zachwyca i popełnia błędy muzyczne, więc powinna kontynuować naukę śpiewu.

sysunia1994

"Osiągnęła to co zamierzała. Mimo, że nie jest lubiana przez cały kraj, to praktycznie bardzo ciężko spotkać osobę która jej nie zna"- podobnie można napisać o Hitlerze. To żadne argumenty - dla większości jest zerem

użytkownik usunięty
fajnykolo

fajnykolo nie jest tak ze Doda dla wiekszosci jest zerem - bo skad wiadomo co wiekszosc o niej mysli - nie oceniaj jej tylko po komentarzach jej przeciwnikow - sa tez tacy ktorzy wogole nie maja zdania na jej temat, ale swoje mysla i wlasnie na takich ludziach Dodzie najbardziej zalezy, bo swoja postawa nie okazuja zadnej reakcji wobec Dody, a nie ma nic gorszego dla lansera jak bycie olewanym, nawet wypowiadajac sie na tym forum podnosimy jej wskaznik popularnosci - nie wazne czy piszemy pozytywnie, czy negatywnie - Doda nie ma nic wspolnego z Hitlerem - Hitler lamal prawa czlowieka - Doda chce tylko byc popularna i rozpoznawalna, mysle ze nie skrzywdzila by nikogo swiadomie. Poza tym ona istnieje tylko w mediach, jak ktos jej nie lubi zawsze mozna przelaczyc TV;)

Tu się całkowicie zgadzam. :)
Nikt nie może stwierdzić kim ona jest dla większości, żadne sondaże itp tego tez nie dowiodą, bo połowa ludzi się nie udziela i nie wiemy jak ją postrzegają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones