Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

ja stawiam na Okno boze, szafe, kolejny raz i chłopczyku moj
jakie sa wasze ulubione ??
piszcie

Moje ulubione piosenki Virgin to: "Dezyda","Chłopczyku mój", "Nie odpowiadaj", "Mam tylko Ciebie","Znak pokoju","Superstar"-te przede wszystkim,są nie do znudzenia:)..... i jeszcze "Ulica","Okno boże", "Nie zawiedź mnie"... z resztą wszystkie Ich piosenki są fajne;-) Mój numer jeden to jednak "Dezyda" i tak raczej zostanie, pozdrawiam

detlef8

Inni Przyjaciele
Znak Pokoju
Szafa
Et Anima
Piekarnia
Kolejny Raz
Mam Tylko Ciebie
Nie Zawiedź Mnie

użytkownik usunięty

Virgin... Dzieci ziemi, To ty, Nie złość Dody, Nie tak - do mnie mówi się, Nie odpowiadaj, Na niby, Mam tylko Ciebie, Sława - a za co to?, Będę dziś szalona

Bimbo... Szafa, Dżaga, Nie zawiedź mnie, Et anima, Bar, Kolejny raz

Ficca... Inni przyjaciele, Dezyda, Superstar, Znak pokoju, 2 bajki, Dla R.

Jeśli miałbym wybrać po jednej z każdej płyty to wybrałabym Nie złość Dody, Szafa i Znak pokoju.

dwie bajki znak pokoju nie zawiedz mnie dzaga to ty mam tylko ciebie

nie ma takich...

a dlaczego zespół Dody nosi nazwę "Virgin"? Jakoś tak odwrotnie miał się do niej odnosić czy o coś innego w tym chodzi?

2 bajki
znak pokoju
szansa
dżaga

czy cos takiego:D

Psychol_88

UmbraCara-chodzi zapewne o swojego roadzju kokieterię ;) To rzeczywiście dziwne...moze nie chodzi o dodę, tylko o resztę zespołu ;)
Co do piosenek to takich po prostu nie ma...

veritaserum

zdecydowanie ,,dwie bajki'' i szansa ...Dzaga , mam TyLKO CIEBIE

veritaserum

Nie znoszę Dody, jednak uwielbiam ich pierwszą płytę no Bibmo też nie była zła gdby tylko nie ta okropna ,,Dżaga''. Ogólnie płyty te 2 były spoko a piosenki:

1. Nie złość Dody
2. To ty
3. Mam tylko ciebie
4. Szafa

napisze krótko>>> uwielbiam wszystkie jej piosenki;)

albatron

Ulica, To Ty, Szafa, Dżaga, Dzieci Ziemi, Superstar

ja lubię dobrą muzykę, więc można się domyśleć że i jej i jej piosenek nie lubię;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones