Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

pisze na FW, bo mam nadzieje, że tutaj więcej dojrzałych ludzi niż na pudelkach, kozaczkach i innych tego typu portalach
Wiecie co? Wydaje mi się że Doda jest mądrzejsza, a napewno bardziej sprytna od większości co ją na okrągło wyszydzają. Nie mówie, że inteligentniejsza od większości POLAKÓW, ale od większości OBŚMIEWAJĄCYCH JĄ. Bo ci naprawdę mądrzy, kulturalni ludzie na poziomie nie tracą czasu na takie prymitywne rozrywki jak czytanie durnych plotek o gwiazdach i szydzeniu z nich. Ośmielę się stwierdzić, że im kto bardziej inteligentny, tym mniej wie o życiu Dody, Rutowicz, Cichopek, Kupichy, niestety dalej nie będe jechac z nazwiskami bo nie wiem o czym teraz piszą szmatławce.

Naprawdę, szczęśliwi, bardziej lub mniej, normalni, dojrzali ludzie nie mają potrzeby wyzywania kogoś tam od pustaków, głupków itp. To raczej ci co w swoim życiu czują pustkę i nudę muszą się wyładować w internecie i z zawiścią jechać po jakiejś tam Dodzie.
Więc im więcej widze w komentarzu na jakiejkolwiek stronie słów: pusta, głupia, pi**a, próżna, idiotka, sztuczna, szmata, dziwka, k***a, tym autor wypowiedzi wydaje mi się mniej inteligentny.

Prosze nie odbierać moich słów jako obrony Dody, też jej nie lubie, uważam, że jest wulgarna i chamska, nie podoba mi się ani jej wygląd, ubiór i styl, ani zachowanie na scenie czy ekranie. Nie wiem jaki jest jej poziom inteligencji, nie znam jej osobiście, nie wiem na ile pozuje, a na ile jest sobą przed swoją szeroką widownią. Wiem jedno - ona wygrała, osiągnęła swój sukces. Właśnie dzięki takiemu 'ale ta Doda to głupia suka'. Większość masy karmi się tanią rozrywką, kto to jest Doda wiedzą wszyscy, czy to przedszkolaki, czy emerytowane gospodynie domowe i to jest biznes. Rozpoznawana jest przez prawie wszystkich Polaków, to już element sukcesu.
Ale chyba najbardziej ją wspierają ci co ją tak wielce nienawidzą. Tak, czytaniem każdego newsa o tej gwiazdce, śledzeniem jej życia osobistego, debatowaniem nad każdym wypowiedzianym przez nią słowem akurat potwierdzacie jak daleko ja mącie w dupie. Wy się śmiejecie z Dody, a ona z was, że złapaliście haczyk. Plebs ma rozrywkę, gwiazda popularność.

Ja też nie lubie tej pani, ogólnie świat show biznesu mnie irytuje, wkurza mnie internet zaśmiecony linkami 'Doda bez majtek' i 'Cichopek łysa', ale w przeciwieństwie do wielu nie klikam w to.

Pozdrawiam niezatrutych mediami i błyszczącymi gwiazdkami

Mania_1991

Naprawde nie rozumiem zachwytów nad ta pania. Śpiewa przeciętnie, jest wiele wokalistek w polsce lepszych wokalnie od niej, nie mowie tu o artystach pokroju Edyty Górniak, ale o np. Patrycji Markowskiej itp. Gdyby chociaż w utworach miala cos sensownego do powiedzenia swiatu, a tu dostajemy piosenki takie jak "Nie Daj Się". Klasyczny przykład przerostu formy nad treścia. No ale cóż... jestesmy pod wplywem zachodu (patrz USA),
a tam króluje Madonna i Lady Gaga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones