Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren

"Drzewo Jozuego" 20:25 środa, 11 września na TVP 1! Polecam. Bardzo dobry film akcji. Jeden z najlepszych filmów z Dolphem.

"Niezniszczalni" 20:05 poniedziałek, 9 września na Polsacie.Jeden z najlepszych filmów akcji ostatnich lat. Po prostu rozwałka na całego z super gwiazdorską obsadą!

"Tajemnicza przesyłka" 20:00 niedziela, 8 września na TV 4

"Killing machine" w tv pt. "Zlecenie na śmierć" 20:00 piątek, 13 września na TV Puls. Jeden z lepszych nowszych filmów z Dolphem.

"Mechanik: Czas zemsty" 21:55 dziś, 3 września na na TV Puls. Mi się ten film nie za bardzo podobał. Słaba produkcja.

prof_mateusz27

każdy film jest oczywiście warty obejrzenia. szczególnie: drzewo jozuego mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło

Expendable91

Drzewo Jozuego zwłaszcza wart obejrzenia.

prof_mateusz27

Z tych wszystkich, najlepsze jest: ''Drzewo Jozuego'' i ''Niezniszczalni''. Zaraz potem ''Icarus'', a na końcu ''Mechanik''. ''Tajemniczej przesyłki'' jeszcze nie widziałam.

karoman4

Też nie widziałem jeszcze Tajemniczej przesyłki.

prof_mateusz27

12.10.2013 TV Puls 20-00 Kontakt bezpośredni (Direct Contact)

prof_mateusz27

Drzewo Jozuego , ostatni dobry klasyk D.L , resztę muszę przemilczeć.

TheAmazingPudding

W sumie jeszcze dobrzy byli ,,Najemnicy ,, i ,,Niezniszczalni 1&2 .Reszte oczywiścię przemilczmy .

bradock

Tego nie wymieniałem , bo wiadomo ,że dobre.

bradock

Strzelec wyborowy jeszcze.

prof_mateusz27

W sumie tak ,no i może jeszcze ,,Honor Zabójcy ,, Ale prawda jest taka że od ,,Drzewa Jozuego ,, Dolph zaczoł słabnoć .Oglądałeś z nim ,,Śmiertelny Pieciobój ,, ?

bradock

Nie oglądałem i jakoś mnie do tego nie ciągnie.

prof_mateusz27

Według mnie fajny i ciekawy film ,choć napewno do najlepszych filmów Dolpha nie należy .Dałem mu 7 .

bradock

Bo to film sportowy chyba jest. Zresztą ten film sroce spod ogona nie wypadł, bo Dolph swego czasu rzeczywiście był trenerem drużyny pięcioboistów.

karoman4

Tak czy siak warto go zobaczyć .

bradock

Zobaczę, jak wrócę do filmografii Lundgrena.

prof_mateusz27

30 stycznia o 20 .00 na TV4 ,,Najemnicy ,,

bradock

Taki dobry film w tv o tak przyzwoitej porze? Aż trudno uwierzyć.

karoman4

Tak Kasiu .Ostatnio telewizja wstrzymała się z projekcją Seagalowskich Rumuńskich Usypiaczy ! Jest nadzieja !!!

bradock

Ogólnie na TV4 i Pulsie dużo Dolpha :)

AdamBayern01

Tak i bardzo dobrze !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones