Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren

Aby treść nie była za krotka: Skoro on ma 198 wzrostu a Stallone 168 to dlaczego na jednym ze zdjęć wyglądają na równych, czyżby Srly założył zbyt wysoki obcas?

hej Sly może i jest Włochem z pochodzenia ale az takim kurduplem nie jest mój przyjacielu ma okolo9 176 cm wzrostu ( choć w Rockym IV przy Dolphie wyglądał żałosnie;D) słyszałem że jak Sly grał w Specjaliście Sharon Stone nie mogła grać w obcasach bo była wyższa od niego

MilesQuaritch

He he, dobre. Nie chcę się smiać z niego jak z jakiejś szmaty, po prostu chcę wiedzieć jaki ma wzrost, a najlepiej bym stwierdził gdybym się spotkał z nim osobiście

Sylwester Stallone nie ma ani 168 cm wzrostu, ani 176 tylko 172. to jest informacja oficjalna i pewna :-)

Przemson_26

No, nareszcie ktoś napisał to co trzeba. Czyli można już zamknąć ten wątek

rbk22

niemozliwe!na IMDB było że 176 sprawdz jak nie wierzysz? 172? hahahaha taki kurdupel nie zagralby twarxziela Rambo bo to by po prostu żalosnie wyglądało

MilesQuaritch

a co nie wierzysz że stallon to kurdupel??? włąśnie tak wyglądał rambo w pierwszej części jak kurdupel...

CaseyRyback

A mało to kurdupli w hollywood? Chociażby Tom Cruise czy Dustin Hoffman, żeby daleko nie szukać...

bob_Lazar

sly ma 175cm, najlepsze źródło http://www.celebheights.com/s/Sylvester-Stallone-347.html
sam o tym mówił pare razy , co w tym linku jest przytoczone, oczywiscie czesto śmiga w butach na obcasach jak cruise i inni

BlackShit

Będzie występował w jednym filmie ze Stevenem Seagalem
Film wejdzie na ekrany w 2011

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones