Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren

Wszystkiego najlepszego! Zdrowia, dobrej formy i dużo dobrych filmów!!!

arnie47

Lubie Lundgrena ale on gra czasami w takich gniotach że szkoda oczu żeby oglądać
Steven Seagal gra w znacznie lepszych filmach

giovanni50

Nie wszystkie są lepsze. Moim zdaniem w podobnych grają. Ale porównując Zabójczy Cel (Fatalny montaż), a Kontakt Bezpośredni, Killing Machine, Morderczy Występ, Mechanik, to dla mnie Seagal wypada gorzej i wolę oglądać Lundgrena. Takie moje zdanie.
P.S
A co sądzisz o filmach Van Damma ? Tych nowszych. Chyba on jest lepszy od nich dwóch co ?

arnie47

Zabójczy cel nie miał fatalnego montazu
Był robiony z kilku ujęć
Filmem na którym się zawiodłem na Seagalu to Patriota i Clementine
Te filmy co wymieniłeś z Lundgrenem podobały mi się
A co do Van Damma to faktycznie jest lepszy od nich i trzyma poziom
A co sądziśz o Jasonie Stathamie ???
Moim zdaniem jest on bardzo dobrym aktorem

giovanni50

No według mnie również. Jason potrafi grać, ma charyzmę, dobrą twarz i kręci teraz dużo dobrych filmów. Także szanuję go i lubię.

P.S
Ale w Zabójczym celu można było oczopląsu dostać chwilami.

arnie47

No i spoko :)
Ja oczopląsu nie dostałem
Kurcze szkoda że tak mało akcyjniaków tv pokazują

giovanni50

Nie jest tak źle czasami. Dzisiaj na polsacie o 22.50 Wybraniec śmierci, jak nie wiedziałeś.

P.S
Nie tyle oczopląsu co po prostu marnie się to oglądało, co chwilę pokazywali to samo ujęcie z tą samą miną Seagala. A tak tylko tył głowy (przeważnie) wiesz o co chodzi.

arnie47

Dubler :)
Wiem że dzis wybraniec smierci - znam to na pamięć

giovanni50

A jak tam się tobie podobają filmy Chucka ? : Mówię o tych jego najlepszych : ,,Samotny Wilk McQuade,, , ,,Trylogia : Zaginiony w akcji,, czy ,,Odział Delta ,, ?

bradock

Dla ,mnie to klasyka

giovanni50

Ok ,dzięki za odpowiedz .Ja często wracam do starych filmów Stefka ,Janka czy Chucka .Wczoraj oglądałem na Polsacie : ,,Wybraniec śmierci ,, i film nadal klasa !!! Nic się nie zestarzał !

bradock

Samotny wilk McQuade, kocham po prostu klasyka. Trylogia Zaginiony w akcji również świetna wszystkie części, trudno powiedzieć, która najlepsza. Może trzecia. A oddział delta niestety nie widziałem jeszcze.

arnie47

To obejrzyj koniecznie !!! Jeden z najwspanialszych filmów akcji lat 80 !!! http://www.youtube.com/watch?v=89zJuh0Nmwk

bradock

Okey, pewnie. Już od dawna planuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones