Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 248 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren

Moje marzenie :)

jestem wysoki i umięśniony, jak chcesz to możemy podziałać;P

użytkownik usunięty

A czy w Polsce nie ma takich przystojnych ,meskich ,umieśnionych ,twardych facetów że musisz marzyć o facecie z Szwecji ?

użytkownik usunięty
bradock

No raczej nie :(

mylisz się;P

Mylisz się !

użytkownik usunięty
tomucho77

Taak? :)

Umięśnieni faceci mają mało między nogami !

użytkownik usunięty
tomucho77

A skad to wiesz? Z wlasnego doswiadczenia? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mowiacy_do_reki

Sorka zapomniałem że ty masz tylko takie prawo.

tomucho77

To ty atakujesz innych i łazisz za nimi, więc na pewno nie masz takiego prawa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mowiacy_do_reki

Naprawdę ciekawe ? żadnych wyzwisk z mojej i twojej strony a ktoś blokuje posty ? dalej sądzisz że zgłaszam swoje posty do zablokowania ?

tomucho77

Ciekawe, pierwsze słyszę o tym, żebym twierdził, że sam zgłaszasz swoje posty. A to ci dobre. Kłamstwo dla ciebie to norma.
Dolph Lundgren był niezły w Rocky'm.

Mowiacy_do_reki

Możesz mi odpowiedzieć czemu ten mój znajomy admin blokuje moje posty ?

tomucho77

A to ci dobre, twój kolega blokuje twoje posty? To jego pytaj, dlaczego tak robi.
Dolph Lundgren był niezły w Rocky'm.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Haha, dobre xD 10/10
A co do Lundgrena to 7/10 i do ulubionych.

Kto twoim zdaniem z tych B -klasowych aktorów sztuk walk typu Van Damme ,Lundgren ,Norris i Seagal jest najlepszy ? I kogo filmy lubisz najbardziej ?

użytkownik usunięty
bradock

Aktorsko wg mnie Lundgren, pod względem walk Van Damme. A z filmami to nie mam zdania, bo każdy ich film jest taki sam, tylko fabuła inna.

Ok ,dzięki kolego za wyjaśnienie .Serio Dolph taki dobry pod wzgledem aktorstwa ?

użytkownik usunięty
bradock

Wiadomo że daleko mu do Pacino czy Nicholsona, ale w swoim fachu jeśli chodzi o kino akcji jest dobry. Zresztą z jego mózgiem (chodzi o jego IQ) dałby radę przyswoić sobie każdą rolę w każdym gatunku. Szkoda, że bazuje tylko na kinie akcji oraz po trochu na sf.

Ok ,a jakie filmy uwżasz z nim za najlepsze /ulubione ?

użytkownik usunięty
bradock

Kolejność nie na znaczenia:

"Punisher",
"Starcie w japońskiej dzielnicy",
"Uniwersalny żołnierz",
"Niezniszczalni 2".



Ok ,fajna lista ! Ja jeszcze z nim lubię (Oprócz tych co wymieniłeś ) ,,Czerowony Skorpion ,, ,,Mroczny Anioł ,, ,, Dzrzewo Jozuego ,, ,,Najemnicy ,, A ,,Strzelec wyborowy ,, też byś zaliczył do jego najlepszych hitów ?

użytkownik usunięty
bradock

Jak dla mnie film na kilka razy. Nic to nic głupiego, ani nic bardzo rozrywkowego. Ale nie jest jakimś tam zły. Te co wymieniłem są wg mnie najlepsze.

tomucho77

zaglądasz umięśnionym facetom do gaci czy po prostu leczysz kompleksy w internecie?

TakeMeToBrasil

Poczytaj ulotki do tego czym się szprycujesz a wszystkiego się dowiesz.

tomucho77

hehehe:) często słyszę od ludzi takich jak ty teksty że biorę sterydy, wy nigdy nie zrozumiecie że ciężką pracą i wytrwałością można coś osiągnąć nie idąc na łatwiznę. ty przez takie myślenie jesteś już przegrany na starcie. potrafisz tylko hejtować ludzi takich jak ja, mnie tego typu uwagi nie ruszają bo wiem że jestem czysty i wszystko zawdzięczam sobie a nie chemii. ty nawet na koksie nie uzyskasz polowy moich wynikow.

"Ciekawe czy na żywo był byś taki mocny w ryju i czy wyskoczył by na ulicy do Cieszyńskiego z takim tekstem"
na zywo jestem mocniejszy w ryju, poza tym ja go nie obrazilem tylko obiektywnie ocenilem.

"Od kiedy przyczłap który ma problemy z poruszaniem się spowodowanym przez nadmierny rozrost mięśni poucza zdrowego mężczyznę ?"
przyczlapow szukaj u siebie w rodzinie. na sto procent poruszam sie lepiej niz ty i jestem bardziej zdrowy bo uprawiam sport i dobrze sie odzywiam. ja podnosze sztange a ty puszke z piwem.

"od kiedy przychlast który szprycuje się chemią zna się na piwie ?"
a co to ma do rzeczy? z reszta takich znawcow jak ty to spotykam pod lidlem jak wolaja 2 zl.

"Poczytaj ulotki"
pewnie ty na kazdy temat wyrabiasz swoje zdanie na podstawie ulotek...

"Właśnie ja nie mam mięśni ale mam za dużo między nogami !"
mozesz miec nawet 3 metry miedzy nogami ale to nic nie znaczy bo nie masz jaj, kiedys chcialem sie z toba spotkac to spanikowales, taki jestes kozak.

TakeMeToBrasil

Czy mógł by mi przypomnieć kiedy mieliśmy się spotkać ?

tomucho77

"A co sterydy ograniczają ci sprawność umysłową mózgu ?"
a co alkohol ogranicza ci sprawność umysłową mózgu?

-tomucho77
22 października 2011 10:25
Czekam na adres z chęcią przyjadę na te klapsy internetowy napinaczu.

-TakeMeToBrasil
23 października 2011 20:30
łódź aleksandrowska 30

TakeMeToBrasil

Co się tyczy pierwszego zarzutu to umiesz czytać ? smakosz dobrej jakości ciemnych pie to nie alkoholik, a co się tyczy drugiej kwestii to Łódź Aleksandrowska jest duża więc proszę o bardziej dokładny adres nie będę ciebie szukał po całym mieście !

tomucho77

"umiesz czytać ?"
"łódź aleksandrowska 30"

no proszę cię... jesteś bardziej śmieszny niż Laskowik;)

TakeMeToBrasil

A sorka nie zauważyłem tej 30 mieszkania jakieś tam są ?

tomucho77

chyba nie myślisz że podam swój adres na forum w internecie? ja tam nie mieszkam ale jest to miejsce gdzie kręci się mało osób i można pogadać spokojnie, chyba że wolisz przy kawie i ciasteczkach? w sumie to wole teraz wybrac inna lokacje bo tam mam troche daleko, jak coś to szczegoly na priv.

TakeMeToBrasil

Widzę, że szykuje się tu jakaś ustawka.

karoman4

Zapraszam ciebie na świadka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones