Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren
madrok_626

Dolph ma wysoki iloraz inteligencji i jest przy tym wykształcony, zna kilka języków perfekt a ty mu dajesz 1? No chyba że dajesz mu jedynkę za aktorstwo ale to i tak nie wypada dawać mu tyle, po prostu nie wypada...

madrok_626

Udaje Seagala ? To Seagal chciał by być chociaż w połowie taki jak Dolph.

prof_mateusz27

Lundgren może mu co najwyżej stolca liznąć. Ta marna imitacja Seagala do pięt nie dorównuje absolutnemu mistrzowi kina akcji jakim jest Steven.

madrok_626

Jak to do cholery udaje Seagala? Dolph robi własne filmy od nikogo nie ściąga pomysłów o co ci gościu chodzi?

użytkownik usunięty
aza_0_9_z_

Seagal to teraz potrzebuje mega odchudzenia bo Dolph choć młodszy wygląda o wiele lepiej .Kurcze jak można Dolphowi dać 1 ja dam mu co najmniej 9/10

madrok_626

Dolph Lundgren - ten 56-latek ma chociaż coś, czego z pewnością Steven Seagal mu zazdrości.

PS: Mam wrażenie, że natknęliśmy się na jakiegoś hejtera, ale możliwe iż się mylę.

madrok_626

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Ani nie walczy takim samym stylem na ekranie, ani nie ma podobnych filmów, czy ról, ani nawet prywatnie nie rozwalał swego wizerunku jak Seagal, nie opowiadał nigdzie że jest Buddą itp.

madrok_626

Lundgren przebił Seagala już w 1991 roku grając w mega -twardym akcyjniaku ,, Starcie w japońskiej dzielnicy ,, A potem Polsat przebił sam siebie puszczając ten film w ciągu tygodnia o 20 .00 bez cenzury ,potem ktoś coś widział ,wiedział ,szłyszał i powiedział i się afera zrobiła ....

bradock

Mi się to właśnie podoba w Polsacie. Czasami mają naprawdę jaja by puścić jakieś mocniejsze kino bez cięć. Pamiętasz jak 2 lata temu dali Młode strzelby 2 w Boże narodzenie? Też bez cenzury. Jeszcze przetłumaczyli z łaciną. Dobrze że mamy w Polsce stację, która potrafi zagrać na nosie gościom z KRRiT.

frycek49

Młode strzelby 2 nie pamietam żeby puścili 2 lata temu w Polsacie w Boże Narodzenie ,widocznie przeoczyłem to .Co do Polsatu to jednak ta stacja dziś to zupełnie coś innego niż w latach 90 ,w czasach swoich świetności .Dziś przeważnie puszcza same gnioty ala Seagalowskie ,Van Dammowskie itp Albo X -meny ,Spidermeny .Rzadko puszcza jakieś dobre mega -hity ,nowości ,przeboje kinowe ,choć ostatnio puściła ,,Ksiegę ocalenia ,, czy ,,Rambo 4 ,, Dziś ma lecieć nowy ,,Conan -Barbarzyńca ,, Natomiast w latach 90 to Polsat po prostu rządził !!! Rambo 1,2,3 ,Pamieć Absolutna ,, Nagi instykt ,Akademia Policyjna ,Uniwersalny Żołnierz ,.Pogromcy duchów ,Laleczka Chucky ,Zabójcza Broń itp Długo można by wymieniać ,same hity .Pamietam też że w świeta wielkanocne w 1994 roku Polsat puścił o 20 .00 ,,Kickboxera ,, -film dość krwawy jak na tą godzinę ,wtedy go pierwszy raz oglądałem .

bradock

No masz rację to nie ten sam Polsat co kiedyś, Ale czasem ich stać jeszcze żeby puścić dobre mocne kino bez cenzury.

frycek49

Czasami tak ,choć to należy głównie do wyjątków .

bradock

Pewnie za często tak nie chcą robić by nie podpaść.

frycek49

Mi tam jakość nie cenzura w telewizji nie przeskadza bo te stare -dobre klasyczne filmy akcji typu : Cobra ,Pasażer 57 ,Zaginiony w akcji , Krwawy Sport , Siła Pomsty czy Wygrać że śmiercią to puszcza przeważnie TVN i TVN 7 i robi to najcześciej o póżniej porze ,przeważnie film jest od 16 lat .Tłumaczenie ok .Polsat jedynie puszcza ,,Komando ,, ,Predatora,, i serie Szklana Pułapka .Choć przyznam że Szklaną Pułapkę puszczają od 12 lat i jezyk jest okaleczony niestety .A TVP 1 ,2 mają serie Rambo ,tam jest Ok .A te nowe filmy to już nie są aż tak ostre .

frycek49

Jedynie co nie mogę przeboleć ,czego nigdy nie wybaczę stacjom telewizyjnym to to że odcinki ,,Strażnika Teksasu ,, nadawane na Uniwersal Chanel zostały strasznie pociete i ocenzurowane .I co gorsze te odcinki znajdują się na Ch.o.m.i.m.k.u.j ,chciałem sobie wszystkie tak do 4-5 sezony ponagrywać na płytke i mieć w swojej kolekcji ale znowu ta cenzura mnie odstarsza .Teraz też lecą odcinki na TV 4 i oglądam je ,kopia jest ok ,lektor w porządku ,mógł by je ktoś nagrać i wrzucić na ch.o.m.icz.ka ale nie ,nikt tego nie zrobi .Na you tube też są odcinki bez cenzury ale bez lektoru .

bradock

Ja tam w ogóle nie cierpię wszelkiej cenzury. I nie tylko że mi to przeszkadza czy coś, ale z przyczyn ideowych. Całą tą KRRiT trzeba wywalić i tyle, a pracujących w niej urzędników zagonić do normalnej roboty. W tedy nie będzie problemów z cenzurą i stacje TV mogły by puszczą filmy z Jankiem czy innymi twardzielami nawet o 12:00. No i nie było by dymów z koncesjami itp.

bradock

I nie zapominajcie, Panowie, że Dolph ma wielką fujarę. Co na to pan Seagal?

karoman4

Seagal też ma dużą fujarę . Kelly Le Brock w filmie ,,Wygrać że śmiercią ,, zagląda pod ubranie Seagala w szpitalu i mówi ,,Obudż się bo masz po co żyć ,, :D

bradock

Lol. Jego prawdziwa żona.
Ok. A teraz jak jest?

bradock

Tak w ogóle, kolego, to mam ochotę na chwileczkę zapomnienia i żeby obejrzeć coś fajnego ze starej szkoły kina akcji. Jakaś łupanka z budżetówki z Blanksami albo Speakmanami.

A tak w ogóle, jakbyście chcieli mnie poderwać, to od razu mówię, że czekoladki, kwiatki i tanie wino odpadają. Od czekoladek się tyje, kwiatki więdną, a po tanim winie przewraca się w żołądku. Tylko i wyłącznie kino akcji old schoolowe mogłoby sprawić, że rozłożę nogi. Hehehe! xD

karoman4

,,Hycel ,, z Lorenzo Lamasem jest świetną budżetówką ,chyba najlepszą jaką nakręcili w złotych czasach video :) http://www.youtube.com/watch?v=e1bz2Pb3-Mo

karoman4

To jeszcze jest świetne : http://www.youtube.com/watch?v=ZOb55KsGpQc

karoman4

Dobrze że jeszcze chcą kręcić old schooldowe kino akcji dzisiaj ,w tych czasach .Takie urozmaicenie ,alternatywa dla tych wszystkich ekranizacji komiksów czy filmów szpiegowskich np Bondy ,Seria M:I ,Bourny itd Pan Stallone ,Pan Schwarzenegger i Pan Wills są pewnie dumni że ktoś jeszcze udanie kontynuuje ich dziedzictwo :D http://www.youtube.com/watch?v=T7YF0-4DRA4

bradock

A słyszałeś, że ma powstać Bollywoodzka wersja Rambo? To znaczy, Bollywood - Rambo tńczący z karabinem i śpiewający w rytmach hinduskich melodii. Takich niestety doczekaliśmy czasów. xD

karoman4

Słyszałem o tym i nie podoba mi się to ....

bradock

Bradock, to załamujące jest. Ale cieszę się, że jestem wierna starej szkole. Zastanów się proszę, jak dzisiaj wyglądałaby scena, w której John Rambo wypala sobie ranę w brzuchu prochem strzelniczym i ogrzanym do czerwoności nożem?

karoman4

No napewno inaczej by wyglądała ,troszkę inaczej .Z pewnością mniej realistycznie i brutalnie .W końcu inne czasy ,inne kino ,to jest zrozumiałe .Ale nie ma co się załamywać ,kino ciągle trwa ,także filmy z gatunku kina akcji .Jak ci się Kasiu znudzi stary ,,Rambo ,, to możesz wpaść na imprezkę do Gerarda Butlera ,Gerard umie rozkręcić zabawę xD http://www.youtube.com/watch?v=M5Lb-osAfXo

karoman4

Hej miłośniczko starej szkoły kina akcji ,mam coś ciekawego do ciebie do poczytania :) http://film.org.pl/a/vhs-a/samotny-wilk-mcquade-fundament-kultu-chucka-norrisa-1 11013/

karoman4

I jeszcze tutaj : http://film.org.pl/r/ukryty-vhs-owy-prototyp-agenta-coopera-113347/

bradock

Wiem, że kino ciągle trwa. Ale przyznasz, że to już nie to samo...

Za linki dziękuję, przejrzę w wolnej chwili.

karoman4

No wiadomo że kino sprzed 21 wieku było nie do pobicia ,rządziło :) No ale i teraz zdarzają się raz na jakiś czas ,,filmowe perełki ,, Ja ostatnio byłem w kinie na ,,Wonder Woman ,, i film Kasiu przeszedł najśmielsze moje oczekiwania !!! ,,Wonderka ,, to kapitalne połączenie porywającego humoru i spektakularnej akcji !!! A przecież o to chodzi w czystym kinie rozrywkowym !!! http://www.youtube.com/watch?v=xOU1m83XcsE

bradock

Właśnie tego filmu jestem ciekawa jak wyszedł, bo czytałam dużo różnych opinii na ten temat. Oczywiście nie brakuje tych kontrowersyjnych, antyfeministycznych. A przecież kobiety super heroski były już dawno temu. Chociażby serialowa Xena, albo Czerwona Sonjia albo nasza kochana Cynthia Rothrock.

karoman4

Jak lubisz takie obrazy jak ,,Xena ,, czy ,,Czerwona Sonja ,, to z pewnością powinien ci się spodobać .Mi się bardzo podobał ....

bradock

http://www.stallone.pl/nowy-rambo/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones