Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren

Pytanie co do 2 części konkretnie-dlaczego Dolph nie miał w niej udziału? Bo w 1, 3 i 4 się pojawia!

AdamBayern01

Druga część w zasadzie nie jest zaliczana do trylogii. Brane są pod uwagę tylko części 1 - 4. Regeneracja totalnie neguje wydarzenia przedstawione w drugiej części. Dolph pojawia się w trzeciej części ponieważ od "Regeneracji" pojawił się motyw klonowania. A jak wiadomo Andrew Scott został sklonowany i dlatego masz go w części trzeciej. Czwarta odsłona dalej pociąga wątki z klonowaniem.

Lizmak

miało być części 1,3 i 4 :)

Lizmak

Ok, dzięki Łukaszu :) Kontynuujesz konferencję, na moją odpowiedź, co do Universal Soldier: Day Of Reckoning.??? ;)

AdamBayern01

jasne cały czas śledze wątki i zaraz będę się dopisywał :P

Lizmak

Super :) Dziękuję z mojej strony :)

Lizmak

Ja osobiście uznaję US1 -1992, US2 - 1999, US3 - 2009 i teraz ten nowy US4 2012.

karoman4

Uznać je trzeba bo wszystkie powstały :) Chodzi o to ,że wydarzenia w drugiej części nie pokrywają się z kolejnymi odsłonami. Tak naprawdę to część trzecia kontynuuje wydarzenia z oryginału. Według fabuły, którą mieliśmy w Regeneracji to druga część Uniwersalnego Zołnierza nigdy nie powstała:P

Lizmak

Ja wiem, ale one się dla mnie liczą, gdyż grał w nich Van Damme.

AdamBayern01

Bo Universal Soldier ma trzy rożne serie kontynuacji.

W "powrocie" nie dostał nawet propozycji zagrania.

prof_mateusz27

Aa chyba, ze tak. Dzieki Mateo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones