Dominic Monaghan

Dominic Bernard Patrick Luke Monaghan

8,0
16 275 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic Monaghan

W zyciu prywatnym sa razem. Dla mnie wcale do siebie nie pasuja z wygladu przynajmiej. On taki nie za ladny, a ona sliczna.


LeLe_2

tez oni z wyglądu mi do siebie nie pasują tlyko ze ja uwazam na odwrot on jest sliczny a ona nie za ladna:P

nenyaaaa

Uła...a może zadzwonimy do nich i im to powiemy? Dobra, przepraszam za ironię, ale nie uważacie, że roztrząsanie czyjegoś życia prywatnego jest...hmm...niezbyt mądre? Dajmy aktorom pożyć w spokoju.

Romen

wiecie, wkurza mnie ten tekst, że oni do siebie z wygladu nie pasuja.
chyba wazne, ze sie kochaja nie?

Blaczek

też tak myśle... co ma wygląd do miłości ??

Loona_

chyba ci ludzie sa po prostu baardzo płytcy;/

Blaczek

Właśnie, nie ma to już ciekawszych tematów, tylko roztrzęsanie sprawy kto z kim a kto nie?

Elfka_2

Przecież to ich sprawa.;) a w ogole to się zgadzam co ma wygląd do miłości ?

LeLe_2

Droga autorko tejże wypowiedzi.
Obserwuję niektóre twoje posty i wnioskuję z nich, że myslisz TYLKO i wyłącznie o wyglądzie!
Pozatym. Może i do siebie z wyglądu niepasują.
Ale co to ma znaczenie jeśli się kochają?
To ich życie, ich sprawa i ich związek.

Anulka_2

ale to tylko wymieniamie pogladow....:/ jak ci sie cos nie podoba to nie wchodz na ten temat, to takie trudne to wymyslenia? przeciez nie planujemy zamachu na niego albo na nia bo mamy inne zdanie:)

Loolly

No właśnie, to wymiana poglądów.
Dlatego też wyraziłam swoje zdanie, prawda?

Anulka_2

A i jeszcze coś.
Nikt nic nie mówił, że mu się tu nie podoba.
Skąd w co niektórych tyle... agresji? xDD

Anulka_2

Charlottko zgadzam sie z Toba!!:) wyglad to nie wszystko!!

Anulka_2

"ale to tylko wymieniamie pogladow....:/ "

A jakie tu niby można mieć poglądy?
Że ty się wpieprzasz i komentujesz ich związek, a ja mówię, ze najważniejsza jest miłość? Aha, no tak. Masz rację. Różnica poglądów.
Rany...

LeLe_2

A jakie jest źródło tych informacji? Gdzie to podają, że są razem?

Kornelia

ja widziałam to jedynie w czasopismach. a czy był wywiad w którym, któreś z nich by mówiło coś o związku - chyba nie czytałam.
jednak zdjęcia i wypowiedzi mówią same za siebie ^^

Kornelia

A może ktoś wrzucić link do ich wspólnego zdjęcia?

Kornelia

Jasne ;]

http://img80.imageshack.us/img80/6804/elillydmonaghanla3af.jpg
http://www.givememyremote.com/uploaded_images/evangeline-lilly-dominic-monaghan- kissing-706300.JPG
http://www.talkstink.com/wp-content/images/evangelineLillyDominicMonaghan.jpg
http://images.icnetwork.co.uk/upl/m2/aug2005/9/3/000E8F31-96E2-1301-A1820C01AC1B F814.jpg

Raczej z przyjaciółmi się nie całujesz i nie chodzisz za rękę ;)

Kornelia

O wielkie dzięki. O takie źródło mi chodziło. No to teraz to tylko powodzenia trzeba im życzyć.

Kornelia

Ależ nie ma za co ;)
Wystarczyło wpisać 'Dominic Monaghan and Evangeline Lilly' w grafika/google ^^ ;]

Kornelia

Wiesz, są tacy, którym nie chce się szukać i wolą kogoś poprosić o przysługę ;)

LeLe_2

A mi sie właśnie wydaje że pasują do siebie i nawet z wyglądu. Co prawda nie zgadzam sie z autorem postu, że to ona jest ładniejsza, ale cóż. No i racją jest to że nie powinno się komentować życia prywatnegi innych ludzi (choć nikt nie jest w stanie temu zapobiec). W jakiejs gazecie było napisane że się rozstali, a w jeszcze innej że na wakacjach planują ślub...

Esmolinka

alez znalezliscie sobie cudowny temat nie ma co.... hehehe :D czesto tak bywa ze ludzie do siebie nie pasuja a sa razem .... milosc nie patrzy na wyglad. z tego co ja czytalam w jakiejs gazecie to ze juz sa po cichym slubie ale ile z tego prawdy to prosze sprawdzcie bo moze to tylko plotka. pozdrawiam goraco :*

Chandni

Mi się wydaje ze własnie fajna z nich parka... zreszta ja osobiscie to wole bardziej Dominika :)miłość jest ślepa.. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones