Dominika Kluźniak

6,7
7 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Kluźniak

.. jej głosu. Największe beztalencie na jakie było mi patrzeć - na szczęście, masochistką staję się tylko z musu. Irytuje mnie to, że w każdej nowej, cudownej produkcji polskiej musi znaleźć się Karolak i ona. Okropieństwo i moje uszy. ;

plegaria

fajna aktorka o ciepłym głosie ja ją bardzo lubię przypomina mi moją panią od biologii która również ma ciepły głosik jak Pani Dominika

kinomanka_13

Dla mnie Dominika ma głos jak stado rozwrzeszczanych kotów. Już nawet moja sąsiadka, ma ładniejszy. Mniemam, iż Twoim ulubionym przedmiotem była biologia?! : D

plegaria

Zgadzam się. Marna aktorka z niej, a do tego ma wielkie wymagania i spoznia sie na plan filmowy jak wielka gwiazda.

kokosowedropsy

Uuu, "niestety" nie znam zbyt wielu szczegółów z życia tej "aktorki". Ubolewam nad tym sowicie i idę pociąć się łyżką :<

plegaria

Gdzies to szlyszalam, chyba w "Pytanie na sniadanie", że chca ja wyrzucic z obsady, bo za bardzo sie "panoszy i zadziera nosa" ;p
Powodzenia z łyżką ;)

plegaria

Mam nadzieję, że Ci się ni udało :D zgadzam się z Twoją opinią :)

Panna_Freddy_K

Żyję - trochę mnie to martwi, bo to oznacza, że jeszcze kiedyś będzie mi dane usłyszeć tę panią. ; DD

plegaria

Niestety, jest przecież "gwiazdą telewizji' :/

Panna_Freddy_K

Myślę, że tak naprawdę to nie doceniłyśmy jeszcze jej talentu :(

plegaria

Masz racje, jesteśmy ignorantkami :(

Panna_Freddy_K

W ramach pokuty musisz wypowiedzieć pięć razy: "Dominika Kluźniak jest piękną i utalentowaną aktorką"!

plegaria

O Boże! Nie :((((((((((((((

kokosowedropsy

O boże, a moze spóźnia się jeszcze na spektakle?... Ciekawe ile osób z nią oglądało spektakl..

lukinrema

Skoro wszyscy z "ekipy" serialu twierdza, ze zadziera nosa i chca jakos umiejetnie ja wywalic z obsady, to cos musi byc nie tak z nia. Jakos inni potrafia przyjechac na czas mimo, ze maja dom, hobby, inne seriale, filmy, teatr itd

kokosowedropsy

Jesteś tym kimś z ekipy czy co? A może podasz link do jakiegos brukowca? Przepraszam, ale ja nie wierzę w taki śmieci..

lukinrema

Czytaj ze zrozumieniem.

plegaria

Faktycznie to taki typ aktorki dubbingowej, której trafiają się irytujące postaci, a jej głos do nich świetnie pasuje, ale takie głosy też są potrzebne, ta Pani świetnie sobie radzi.

czomo12

Jako Merida jest rewelacyjna ;)

plegaria

Skąd się biorą takie intelektualne pokraki? Hejterka, na trzy słowa 2 błędy stylistyczne czy ortograficzne, za to postów setka... dziewczyno zamknij internet i nie włączaj.... i bez Ciebie jest tu sporo ćwierćinteligentów.

robin2003

Ok, idę za Twoją radą i już wyłączam ten wątek. Miłego dnia!

plegaria

Brzydka, że patrzeć na nią nie można. Ale sobie Mostowiak dupe wyrwał.