Dorota Stalińska 

7,1
6 755 ocen gry aktorskiej
Dorota Stalińska
Utalentowana aktorka polska. W 1976 roku ukończyła PWST w Warszawie. Występowała w warszawskim Teatrze na Woli. Jest laureatką prestiżowych nagród, m.in. imienia Z. Cybulskiego tygodnika "Ekran". Na ekranie debiutowała w 1976 roku.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 1 czerwca 1953

miejsce urodzenia: Gdańsk, Polska

Złota Kaczka
Zdobyła 2 nagrody Złota Kaczka, 2 inne nagrody oraz 2 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
mąż Krzysztof Kołbasiuk (rozwód)
W 1976 roku ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (obecnie Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Polska).
W 2006 roku wystąpiła w teledysku zespołu Killjoy do piosenki "Enemigo".
W 1998 roku aktorka cudem ocalała z wypadku drogowego. W związku z tym wydarzeniem w 2001 roku stworzyła Fundację Doroty Stalińskiej "Nadzieja", której celem jest zapobieganie wypadkom drogowym i niesienie pomocy ofiarom takich wypadków.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

zobaczyłam ją w Euronews protestującą przeciw pochówku prezydenta mało nie padłam !

cytuję: "... Pamiętam dzień, kiedy zostałam zaproszona do przedszkola na Dzień Ojca. Dzieci zaczęły śpiewać piosenkę: „Tatusiu, tatusiu, dobrze, że jesteś z nami. Tatusiu, tatusiu, bez ciebie sobie rady nie damy” i Paweł wtedy dopiero zorientował się, że jestem… jedynym ojcem płci żeńskiej! "

Większych bzdur dawno...

więcej

"genialna" złota myśl p. Doroty o której już widzę tu pisali - nie będę się powtarzał.....wszystkim normalnie myślącym gratuluje i pozdrawiam

a p. Dorocie życzę głębszego zastanowienia się nad "psychologią 13-latek"

Wypowiada się na tematy o których nie ma pojęcia i ma jeszcze czelność pouczać innych. Bezczelna,hałaśliwa i strasznie wkur......a.

Niech to powie w oczy wszystkim tym dzieciakom, które miały nieszczęście spotkać na swojej drodze zboczeńców. Dzięki takim ludziom jak ona, osoby sądzone za seks z dziećmi będą mogły się powoływać na "autorytety".
Okazało się że cała ta "bohema artystyczna" posiada podwójną moralność. Mało tego, tacy ludzie jak...