Katarzyna Skrzynecka 

6,4
3 582 oceny gry aktorskiej
Katarzyna Skrzynecka

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 3 grudnia 1970

miejsce urodzenia: Warszawa, Polska

dwukrotnie zamężna; 1. Zbigniew Urbański (26.04.2003 - 15.03.2006, rozwód); 2. Marcin Łopucki (od 19.06.2009), córka Alikia Ilia (ur. 24.11.2011)
Ukończyła stołeczną Szkołę Muzyczną II stopnia na Wydziale Fortepianu i Wokalistyki natomiast W 1993 roku Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie (Polska).
Wydała następujące płyty:
- 1998 r. - "Pół księżyca";
- 1999 r. - "Oszaleli Anieli";
- 2001 r. - "Kameleo";
- 2005 r. - "Koa";
- 2007 r. - "Moja kolekcja";
- 2011 r. - "For Tea".
Wystąpiła w następujących kampaniach reklamowych:
- 2003 r. - kampania WWF pt."Nie kupuj zwierząt z przemytu";
- 2006 r. - pasztety firmy Profi;
- 2007 r. - "Loteria Koło Fortuny Przyjaciółki" dwutygodnika Przyjaciółka;
- 2010 r. - kampania społeczna magazynu Mój Pies pt. "Zerwijmy łańcuchy"; kampania społeczna Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Centrum Krwi pt. "Twoja krew – Moje życie";
- 2011 r. - kampania społeczna pt. "Wychowuję, nie tresuję";
- 2012 r. - program "Zyskaj Formę w 10 Tygodni" (wraz z mężem Marcinem Łopuckim);
- 2016 r. - hotel Słoneczny Zdrój Medical SPA&Wellness pt. "Magiczne miejsce, w którym zadbasz o zdrowie" (wraz z mężem Marcinem Łopuckim); produkty firmy kosmetycznej Avon (wraz z mężem Marcinem Łopuckim i córką).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

obejrzałam straszny sen dzidziusia Górkiewicza, i Pani Kasia w tym filmie jaka ładna i młoda. Laska z niej była jak ta lala, teraz jej się trochę przytyło, ale dalej jest naturalną kobietą bez operacji plastycznej. Szkoda że Pani Kasia tak mało gra, albo wcale bo to dobra aktorka, świetnie zagrała w strasznym śnie...

Jest niesamowicie sexy,w Tancu z gwiazdami troche pokazala ciala jak tanczyla.Niestety talentu aktorskiego to nie posiada.

Pokazuje się wszędzie chyba nie ma za dużo propozycji do roli że gra z takim beznadziejnym serialu jak "baobab", nie da się ukryć że przekroczyła już wiek średni ale nadal jest ładna :)

była dzisiaj Skrzynecka w jakieś to melodii i wygrała finał, Pani Katarzyna to przesympatyczna kobieta i wspaniale śpiewa.

aktorką jest taką sobie, ale była świetną prowadzącą TZG i szkoda że go nie prowadzi. I świetnie jej wychodzi dubbing w zeszłym tygodniu widziałam bajkę Aladyn i Skrzynecka użyczyła głosu Jasminie nieźle jej to wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones