Douglas Booth

Douglas John Booth

7,4
7 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Douglas Booth

którzy w filmie mają gdzieś tam stać i ładnie wyglądać

nikike

lepiej bym tego nie ujęła. Takiego drewna już dawno nie widziałam

Phony

On nawet nie jest drewniany. On jest po prostu takim zwyczajnym chłopaczkiem, który się grą w ogóle nie wyróżnia, a obsadzają go ze względu na wygląd.

nikike

Tylko, że tym wyglądem nie ma co się chwalić moim zdaniem. Szkoda, że chociaż aktorsko nie nadrabia...
W "Noe" wygląda jak młody Chrystus- tragedia.

Phony

Właśnie szukałam, kogoś do porównania zgadzam się. Wydawał mi się w Noe takim kimś, kto jest z tyłu. A jak się odezwał to byłam zaskoczona tym, że ktoś tu jeszcze jest .

nikike

Jego twarz jest tak ładna, że aż odrażająca.

mittagessen

Mnie raczej odrażało, że w Noe bardziej się gapiłem właśnie na niego niż na Lermana, no ale cóż.

nikike

xDDDDDDDDDD

nikike

A w nzn masz problem z oglądaniem przez patrzenie na Sikacza?

Fassassin

Wręcz przeciwnie :D

nikike

W nzn ciężko nie miec problemu z oglądaniem

nikike

Widywałam dużo gorszych, ale rzeczywicie - stał, coś tam pokrzyczał i głównie ładnie wyglądał :/

nikike

Jak wyżej - on nie wygląda ładnie. Na jego tandetny widok może się człowiekowi zebrać na wymioty. Tylko drażni swoją aparycją. Ja podziękuję za takich facetów...

Rumia

Co prawda nie mam nic przeciwko takiej trochę anemicznej urodzie :) - Jednak aktorsko właśnie na razie uważam jest nijaki, nie przyciąga niestety swojej uwagi.

buterfly

Z jednej strony na taki przyjemny wyraz twarzy. Wydaje się sympatyczny. Mozna uznać go za przystojnego. Ale nie lubie tego typu urody. On jest po prostu zbyt śliczny, a nie zbyt przystojny. Jego uroda jest taka przesłodzona. Czasem co za duzo to nie zdrowo. To ujmuje mu męskości. Chociaż może z czasem dojrzeje i to mu wyostrzy rysy.

ignis_2

Jestem ciekaw jak wypadłby w bardziej niejednoznacznej postaci pod względem charakteru, bo na razie widziałem go w pozytywnych wcieleniach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones