Douglas Booth 

Douglas John Booth

7,4
7 536 ocen gry aktorskiej
Douglas Booth
Douglas John Booth urodził się 9 lipca 1992 roku w Londynie. Jego ojciec jest Anglikiem, a matka w połowie Hiszpanką i Holenderką.

Działał w National Youth Music Theatre i National Youth Theatre. Swoją karierę rozpoczął od pracy w modelingu. W 2009 roku wziął udział w kilku kampaniach reklamowych dla domu mody Burberry, gdzie partnerowała mu aktorka Emma Watson.

Jego pierwszą poważną rolą była postać Boya George'a w filmie "Kłopotliwy chłopak". W 2012 roku pojawił się w filmie "LOL", gdzie grał u boku Miley Cyrus. Udział w tej produkcji otworzył mu drzwi do sławy i sprawił, że jego osobą zainteresowało się wielu ludzi z branży filmowej.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 9 lipca 1992

miejsce urodzenia: Londyn, Anglia, Wielka Brytania

wzrost: 185 cm

Wraz z aktorką Emmą Watson i brytyjską modelką Lily Donaldson w 2009 roku wziął udział w kilku kampaniach reklamowych dla luksusowej, angielskiej marki Burberry.
Ma starszą siostrę Abigail.
Brał udział w przesłuchaniach do roli Jace'a Waylanda w filmie "Dary Anioła: Miasto kości", jednak ostatecznie angaż otrzymał Jamie Campbell Bower.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

którzy w filmie mają gdzieś tam stać i ładnie wyglądać

choć już wyrobił sobie tendencję (a może ma ku temu predyspozycje aktorskie) do grania złych, zepsutych kolesi (Riot Club czy Jupiter) w czym również wypada wiarygodnie.
Ludzie będa patrzeć na niego przez pryzmat ładnej twarzy (a trzeba przyznać, że jest piękna) i kariery modela, ale powodów, by powiedziec o nim...

Bez sensu.

W "The Limehouse Golem" przypominał mi piosenkarza.

Dlaczego on nie jest podany jako aktor (postać Armand Roulin)?
Ewidentnie widać, że on go gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones